Компанія TechExpert є партнером компанії ADVA та пропонує рішення з використанням приватних оптичних мереж для оптимізації корпоративного ЦОД.

Компанія ADVA реалізує оптичні транспортні мережі на основі WDM-технології, що мають високу пропускну здатність і низький показник затримки.

Приватні оптичні мережі на основі WDM-технології дозволяють здійснювати безпечне транспортування великих обсягів даних між декількома ЦОД, наприклад, основним та резервним. Платформа FSP 3000 є оптичною транспортною системою для найвибагливіших додатків, яка дозволяє створити економічно ефективне катастрофостійке рішення з низькою затримкою в каналі зв’язку.

Платформа підтримує будь-який з наведених нижче типів протоколів передачі даних на повній швидкості. Це в тому числі Fibre Channel 1/2/4/8/16 Гбіт/с, FICON, InfiniBand, Ethernet, FCoE/DCB, SONET/SDH та ін. Масштабоване транспортне оптичне рішення ADVA Optical Networking є модульною системою WDM, спеціально розробленою для збільшення пропускної спроможності та гнучкості мереж рівня ядра, доступу, а також метро-мереж. Рішення підтримує такі транспортні технології як WDM-PON, CWDM та DWDM (у тому числі на швидкості 100 Гбіт/с), а також ROADM. Підтримка OTN та Ethernet робить FSP 3000 універсальним та економічно ефективним рішенням пакетної передачі даних по ВОЛЗ. Низький показник затримки оптичних транспортних технологій надає клієнту значної конкурентної переваги, особливо у сфері дата-центрів.

Кожен компонент FSP 3000, від приймача до передавача, оптимально налаштований для збереження максимальної швидкості передачі даних. Незалежно від того, чи використовуються в дата-центрі сервери, підключені до мережі Ethernet або СЗД, що використовують мережі SAN, FSP 3000 дозволяє передавати дані за будь-яким протоколом, на будь-яку відстань, з найкращими у своєму класі показниками затримки.

Завдяки вбудованим механізмам захисту та надмірності основних компонентів, FSP 3000 значно покращує загальну доступність критично важливих бізнес-додатків. Система дозволяє збільшити надійність мережі для відповідності нормативним вимогам. Показово, що платформа стала основою тисяч центрів обробки даних по всьому світу. Її надійність, продуктивність та економічна ефективність у поєднанні з широким сучасним набором функцій безпеки (в т.ч. 256-бітним AES-шифруванням), робить її практично безальтернативним вибором для підприємств, для яких час простою ІТ-системи або втрата навіть невеликого обсягу даних є критичним показником.

Переваги FSP 3000

Висока гнучкість та масштабованість

  • 120 довжин хвиль та сервісних інтерфейсів, починаючи від 10 Мбіт/с до 100 Гбіт/с, для всіх нинішніх та майбутніх програм центру обробки даних.

Підвищена безпека

  • Комплексна система шифрування та оптичного моніторингу лінії (на фізичному рівні), дозволяє своєчасно реагувати на загрози безпеки та доступності додатків. Важливим моментом є наявність 256-бітного AES-шифрування для всіх послуг і швидкостей до 10 Гбіт/с.

Дотримання нормативних вимог

  • Вбудовані механізми резервування та забезпечення безпеки дозволяють замовникам забезпечити відповідність найвищим нормативним вимогам щодо доступності та цілісності даних.

Низькі експлуатаційні витрати

  • Простота установки у поєднанні з енергоефективністю та компактністю дозволяє забезпечити оптимальний показник операційних витрат.

Відповідність галузевим стандартам

  • Система підтримує роботу з обладнанням всіх світових постачальників рішень SAN і дозволяє забезпечити доступ до корпоративних додатків на відстані сотні кілометрів.

Найнижчий у галузі показник затримки (латентності)

Отримати детальну консультацію щодо послуг TechExpert ви можете, звернувшись до наших спеціалістів за телефоном (044) 390-73-35 або на e-mail: sales@techexpert.ua.