Компанія TechExpert більше 20 років працює на ринку інформаційних технологій України

Наша компанія є інтегратором бізнес-процесів і провайдером комплексних ІТ-послуг.

10 000 +

Активних користувачів

10 +

Надійних партнерів

400 +

Клієнтів по всьому світу

50 +

Співробітників

20+

Років у бізнесі

1000 +

Завершених проектів

Наша історія

Чудова історія починається з дружньої команди

Наша довгострокова стратегія – підвищення ефективності бізнесу наших замовників через підвищення ефективності роботи їх інформаційних систем. Ми пропонуємо повний спектр рішень, необхідних для формування і стійкої роботи корпоративного середовища організації.

Наш портфель рішень призначений як для підприємств малого та середнього бізнесу, так і для великих організацій. Завдяки гнучкості, доступності, розуміння потреб замовника, знання бізнес-процесів, розширення та вдосконалення послуг і рішень TechExpert послужить надійним і стабільним партнером в досягненні поставлених стратегічних цілей компанії. Незалежно від масштабу і галузі ми надаємо рішення оптимальні за вартістю і функціоналом. Досвідчені інженери й постійне підвищення кваліфікації персоналу дозволяють надавати високий рівень сервісу відповідно до кращих світових практик і з використанням новітніх передових технологій.

Тісна співпраця та розуміння потреб замовника дозволяє побудувати довгострокові міцні партнерські відносини, засновані на довірі та взаєморозумінні. В рамках наших партнерських відносин з більшістю наших замовників ми продовжуємо співпрацю, здійснюючи такі послуги як: підтримка, супровід і розвиток, як окремих завдань, так і комплексної інфраструктури.

Наш підхід

Наш підхід до реалізації проектів з автоматизації процесів

Наша компанія вже багато років займається автоматизацією бізнес-процесів як комерційних організацій будь-якого розміру, так і великих державних організацій. За ці роки реалізації проєктів ми накопичили досвід взаємодії з нашими замовниками й хочемо поділитися деякими секретами успішної реалізації проєкту. Сподіваємось це допоможе вам зрозуміти з яких етапів складається стандартний проєкт із розробки автоматизованої системи, а також з чого складається його вартість та можливі додаткові витрати.

Наші клієнти

Компанії, які нам довіряють

Нам важливо, щоб люди довіряли нам, а партнери підтримували.

  • Brand Name
  • Brand Name
  • Brand Name
  • Brand Name
  • Brand Name

Наші компетенції

Потужні рішення для потреб вашого бізнесу

Постійна співпраця з провідними виробниками обладнання та програмного забезпечення дозволяє створювати й впроваджувати комплексні рішення, що поєднують інфраструктурну частину з автоматизацією бізнес-процесів. Серед наших партнерів - Microsoft, HP, Cisco, Check Point, Symantec, Citrix, Veeam, Pearson VUE, GFI, а список клієнтів включає провідні українські та закордонні підприємства, і державні служби.

  • Brand Name
  • Brand Name
  • Brand Name
  • Brand Name

Наша команда

Досвідчені спеціалісти

Нададуть високий рівень сервісу відповідно до кращих світових практик і з використанням новітніх передових технологій.

В'ячеслав Штомпель
Генеральний директор
Тетяна Штомпель
Директор НЦ «Мережні Технології»
Олександр Івахов
Директор департаменту
ІТ-аутсорсингу
Вадим Щур
Директор департаменту інфраструктурних рішень

Наш офіс

Розташований в центрі свободи 🇺🇦

Щоб не відбувалось, але результат буде однаковим, а клієнт задоволеним.

Україна, Київ

Україна, Київ

вул. Дегтярівська, 48, 4 поверх, оф. 411, 04112