fbpx

Компанія TechExpert більше двадцяти років працює на ринку інформаційних технологій України. Наша компанія є інтегратором бізнес-процесів і провайдером комплексних ІТ-послуг. Діапазон діяльності компанії охоплює повний спектр комплексного ІТ-проекту від поставки програмного забезпечення та обладнання до комплексних консалтингових проектів з автоматизації ІТ- та бізнес-процесів, а також надання ІТ-рішень, навчання ІТ, підтримку і супровід.

Наша довгострокова стратегія – підвищення ефективності бізнесу наших замовників через підвищення ефективності роботи їх інформаційних систем. Ми пропонуємо повний спектр рішень, необхідних для формування і стійкої роботи корпоративного середовища організації.

Наш портфель рішень призначений як для підприємств малого та середнього бізнесу, так і для великих організацій. Завдяки гнучкості, доступності, розуміння потреб замовника, знання бізнес-процесів, розширення та вдосконалення послуг і рішень TechExpert послужить надійним і стабільним партнером в досягненні поставлених стратегічних цілей компанії. Незалежно від масштабу і галузі ми надаємо рішення оптимальні за вартістю і функціоналом. Досвідчені інженери і постійне підвищення кваліфікації персоналу дозволяють надавати високий рівень сервісу відповідно до кращих світових практик і з використанням новітніх передових технологій.

Постійна співпраця з провідними виробниками обладнання та програмного забезпечення дозволяє створювати і впроваджувати комплексні рішення, що поєднують інфраструктурну частину з автоматизацією бізнес-процесів. Серед наших партнерів - Microsoft, HP, Cisco, Check Point, Symantec, Citrix, Veeam, Pearson VUE, GFI, а список клієнтів включає провідні українські та зарубіжні підприємства, і державні служби.

Наші компетенції

Microsoft partner Cisco select partner HPE partner VMware partner Aruba partner Dell partner

Тісна співпраця та розуміння потреб замовника дозволяє побудувати довгострокові міцні партнерські відносини, засновані на довірі та взаєморозумінні. В рамках наших партнерських відносин з більшістю наших замовників ми продовжуємо співпрацю, здійснюючи такі послуги як: підтримка, супровід і розвиток, як окремих завдань, так і комплексної інфраструктури.

Компанія TechExpert має багаторічний досвід успішної реалізації комплексних проектів в області інформаційних технологій. За цей час нашими фахівцями був реалізований цілий ряд проектів в різних областях: побудова, оптимізація і модернізація інфраструктури, впровадження програмних продуктів, перехід на нові платформи та багато іншого.

Наші проекти

Всі проекти
Автоматизований процес рекрутингу на Dynamics 365
Міграція бухгалтерського та управлінського обліку на Dynamics 365 Business Central
Інтеграція Microsoft Dynamics 365 з CMS Orchard