fbpx

Автоматизація бізнес-процесів

У своєму портфелі компанія TechExpert має велику кількість готових рішень для автоматизації бізнесу. Рішення з автоматизації та управління бізнес-процесами на платформі Microsoft SharePoint. Рішення з автоматизації договірної діяльності компанії – готову систему електронного документообігу на базі MS SharePoint. Рішення NTExpert – система для навчання і тестування персоналу на базі платформи Moodle. Рішення для управління класичним HR-процесами в компанії – HRExpert. Рішення для автоматизації білінгу в компанії та рішення для інтеграції 1C з Microsoft Dynamics CRM.

Автоматизація управління ІТ-послугами

Готові рішення для автоматизації процесів в ІТ-підрозділах: автоматизація роботи служби Service Desk, готова система з автоматизації управління ризиків безпеки IT Risk Management, рішення для автоматизації ITSM-процесів компанії. Крім готового рішення для Сервіс Деск на базі GLPI, компанія TechExpert розробила ряд готових плагінів для GLPI: інтеграція з IP-телефонією, мобільна версія, автоматизація роботи з заявками та повідомленнями, звітність та інші.

Бізнес-аналітика

Компанія TechExpert пропонує повний спектр послуг з бізнес-аналітики: від проведення аудиту до побудови систем бізнес-аналітики, візуалізації даних, генерації звітів. Прогнозна аналітика (Predictive Analytics) – рішення, яке включає в себе 2 етапи: аудит існуючого або побудова нового інструменту бізнес-аналізу, а також побудова моделей прогнозу на основі зібраної та впорядкованої інформації.

IT Безпека

Серед рішень з безпеки в портфелі компанії рішення щодо захисту інформаційних систем, віртуальних машин, захисту корпоративної інформації, захисту периметра мережі та інші рішення з кібербезпеки. Рішення реалізовані на базі світових лідерів із захисту та безпеки, таких як Fortinet, CheckPoint. Компанія TechExpert має успішний досвід впровадження DLP-систем, а також рішень щодо захисту віртуальних машин на основі сервісу шифрування Shielded VM (HGS) за типом TPM-trusted attestation.

Хмарні рішення

Повний перелік рішень і послуг для хмарної інфраструктури: оренда приватних і публічних хмар, побудова гібридних інфраструктур і сховищ, аудит існуючої інфраструктури, міграція та побудова «з нуля» інфраструктури. Рішення OnBiz – бізнес-хмара компанії TechExpert, надійна та сучасна віртуальна інфраструктура приватної хмари. Оренда хмарного VPS в Україні та в країнах Європейського Союзу. Хостинг ERP і облікових систем.

Мережі та IP телефонія

Проектування, розгортання та налаштування мереж, побудова Wi-Fi мереж на базі рішень HPE Aruba. Впровадження та побудова IP-телефонії на базі програмних і апаратних рішень Asterisk і Cisco. Побудова відмовостійких периметрів мережі на базі Cisco. Крім готових рішень, компанія TechExpert пропонує індивідуальні комплексні рішення: проведення комплексного аудиту мережевої інфраструктури, доробка існуючих рішень, технічна та консультаційна підтримка, аутстаффінг.