Віртуалізація – це технологія, що дозволяє симулювати апаратну частину обчислювальних потужностей для створення програмних сервісів.

Віртуалізація буває серверна (емуляція роботи апаратної частини серверів), застосунків, робочих столів, мережева і систем зберігання даних. Дані типи віртуалізації можна використовувати як окремо, так і комбінувати з необхідною ефективністю.

Переваги віртуалізації

Ефективність

Віртуалізація дозволяє розділити обчислювальні потужності фізичного сервера на кілька віртуальних. Це дозволяє зменшити вартість володіння апаратури. Так як ресурси, що необхідні для коректної роботи системи корпоративних сервісів, але не можуть бути розгорнуті на єдиному сервері, будуть на ньому все-таки розгорнуті. Просто в віртуальному вигляді.

Надійність

Сервери віртуалізації можна і потрібно кластеризувати. Це дозволяє будувати гнучкі відмовостійкі системи. Також системи резервного копіювання, при роботі з віртуальними об’єктами, дозволяють відновлювати ці об’єкти на будь-який сервер віртуалізації подібного типу. Це дозволяє зменшити час на відновлення працездатності сервісів і дозволяє будувати більш успішні стратегії резервного копіювання.

Зручність

Віртуалізація дозволяє завдяки надійності й ефективності будувати стратегії безпечного оновлення та тестування корпоративних сервісів перед їх впровадженням, що дозволяє зменшити кількість негативних випадків у роботі даних сервісів і зменшити витрати на вирішенні інцидентів.

Компанія TechExpert пропонує рішення, побудовані на базі платформ Microsoft Hyper-V і VMware ESX. Дані рішення легко кластеризуються, що дозволяє будувати гнучкі відмовостійкі рішення під будь-які завдання.

Пропоноване рішення може бути реалізовано на обладнанні Замовника, а також ви можете користуватися вже готовим сервісом – нашою приватною хмарою OnBiz.