Компанія VMware є світовим лідером у галузі рішень віртуалізації – від настільних систем до центрів обробки даних. VMware допомагає підприємствам будь-якого розміру знизити капітальні та експлуатаційні витрати, забезпечити безперервність бізнесу, підвищити рівень безпеки та захист даних.

Консолідація серверів

vSphere з керуванням операціями

Забезпечує виконання, адміністрування, підключення та захист додатків у єдиному експлуатаційному середовищі у різних хмарах.

vCenter Server

ПЗ для керування серверами, централізована платформа для керування середовищами VMware vSphere, забезпечує надійну автоматизацію в гібридній хмарі.

vSphere Storage vMotion (Virtual Volumes)

Платформа для інтеграції та адміністрування зовнішніх сховищ, яка оптимізує їхню роботу та забезпечує ефективний контроль на рівні ВМ.

Планувальник розподілених ресурсів vSphere

vSphere Distributed Switch надає широкі можливості моніторингу та усунення несправностей, відкату та відновлення мережної конфігурації, шаблонів для резервного копіювання та відновлення віртуальної мережі. За допомогою Distributed Resource Scheduler (DRS) у кластері можна проводити розгортання нових ресурсів та виконувати автоматичне перенесення віртуальних машин, не порушуючи роботу служб.

Продукти для віртуалізації ЦОД та розгортання хмарної інфраструктури

Почніть свій перехід до хмар з віртуалізації серверів. Потім у зручному для вас темпі переходьте до повністю віртуалізованої архітектури програмного ЦОДу шляхом віртуалізації мережі, сховищ та системи безпеки. Спростіть ініціалізацію ІТ-ресурсів та програм та надавайте доступ до них за лічені хвилини. Завершіть створення приватної хмари шляхом автоматизації управління для оптимальної продуктивності, ефективного використання ресурсів та відповідності стандартам та нормативам.

VMware vSphere

Консолідація серверів, підвищення доступності та продуктивності та оптимізація використання ресурсів за допомогою провідної платформи віртуалізації.

VMware Cloud on AWS

Здійснює балансування робочих навантажень та призначає пріоритети виділених ресурсів, щоб забезпечити максимальну продуктивність важливих програм.

vSphere with Operations Management

Виводить платформу vSphere на новий рівень завдяки можливостям інтелектуального керування експлуатацією та узгодженого адміністрування.

VMware vSAN

Надає об'єднання серверних дисків у кластери, радикально спрощене загальне сховище для віртуальних машин, формує стійку до відмов, високопродуктивну архітектуру.

NSX

Рішення VMware на основі NSX: VMware Cloud on AWS/vCloud NFV/VMware Enterprise PKS.

VMware Site Recovery Manager

ПЗ для аварійного відновлення, забезпечує захист додатків та пропонує зручні можливості управління, тестування без переривання роботи та повністю автоматизоване відновлення середовища.

vCloud Suite

Дає можливість створення адаптивної та ефективної хмарної інфраструктури у режимі самообслуговування.

Рішення щодо забезпечення безперервності бізнесу та аварійного відновлення

Висока доступність

 • VMware vSphere vMotion та Storage vMotion
  можна без порушення роботи переносити робочі навантаження між серверами ЦОД для збільшення терміну служби обладнання.
 • VMware vSphere High Availability
  зменшує тривалість позапланових простоїв додатків за рахунок автоматичного перезапуску ВМ на доступних серверах у разі збоєм обладнання.

Відмовостійкість

 • VMware vSphere Fault Tolerance
  забезпечує безперервну доступність додатків при збоях серверів за рахунок створення фонового екземпляра ВМ, що працює синхронно з основним. У разі збою робочі навантаження негайно переносяться з основного екземпляра на фоновий.
 • vSAN Stretched Clusters
  надає можливість синхронної реплікації даних між територіально віддаленими середовищами, що забезпечує доступність додатків навіть у разі збою в одному з приміщень.

Реплікація

 • VMware vSphere Replication
  рішення для асинхронної реплікації, яке копіює дані з основного середовища користувачів у резервні.

Аварійне відновлення

 • VMware Site Recovery Manager (SRM)
  автоматизує та адмініструє процес аварійного перемикання на резервне середовище у разі відмови основного.
 • VMware Site Recovery
  забезпечує захист на вимогу, тестування без переривання роботи та формування звітів, та усуває необхідність у резервному ЦОД.

Отримати детальну консультацію щодо послуг TechExpert Ви можете, звернувшись до наших спеціалістів заповнивши форму.

  Вам також може бути цікаво