fbpx

Побудова інфраструктури обробки та зберігання

В рамках послуг з побудови інфраструктури обробки та зберігання даних, компанія TechExpert пропонує повний комплекс від аудиту ІТ-інфраструктури та впровадження рішень у ваше середовище до подальшої інформаційної підтримки та технічного супроводу. Серед основних наших спеціалізацій: організація та побудова поштових систем, систем моніторингу та резервного копіювання.

Сервіс та технічна підтримка ІС

Повний комплекс послуг з підтримки інформаційних систем: сервіс будь-якої складності, технічна підтримка ІС, аутсорсинг і аутстаффінг. Підтримка ПК, периферійних пристроїв, мережевої та серверної інфраструктури, підтримка Linux-систем. Власний штат інженерів, адміністраторів та сервіс-менеджерів. Компанія TechExpert - авторизований партер компанії Майкрософт надає послуги планування впроваджень в рамках Microsoft Software Assurance.

Обслуговування Linux систем

Пропонуємо повний комплекс послуг з обслуговування Linux систем: міграція серверів на ОС Linux з інших операційних систем, встановлення стеку додатків LAMP/LNMP (Linux-Apache/Nginx-MySQL-PHP), управління безпекою та маршрутизацією на базі ОС Linux. Оцініть зручність і надійність оренди віртуальних серверів на ОС Linux в бізнес-хмарі TechExpert, надаємо хостинг серверних додатків на ОС Linux і хостинг систем управління базами даних (MariaDB, MySQL, PostgreSQL, MongoDB).

Навчання фахівців

Навчальний центр «Мережні Технології» компанії TechExpert пропонує широкий перелік послуг з навчання та сертифікації фахівців. Сучасне обладнання, кращі тренери, різноманітні формати навчання: віддалене та очне навчання, вечірні курси та курси вихідного дня, навчання в нашому Навчальному центрі або у вас в офісі. Авторизовані курси Microsoft, авторські курси для ІТ-фахівців і користувачів. Сертифікації як ІТ-фахівців, так і користувачів, в нашому тестовому центрі ви можете скласти GMAT, IPMA, PMI.

Супровід рішень на базі MS SharePoint і GLPI

Дані послуги будуть корисні компаніям, які запровадили корпоративні рішення на базі MS SharePoint і/або GLPI. Доробки, налаштування, обслуговування в рамках договору SLA. В рамках обслуговування та супроводу рішень компанія TechExpert пропонує комплексне рішення для автоматизації Служби підтримки та цілого ряду IT-процесів на базі програмного продукту GLPI. Крім розробки та впровадження, надаємо подальший супровід систем і плагінів на базі GLPI.

Розробка програмного забезпечення на замовлення

Надаємо повний цикл послуг з розробки та супроводу програмного забезпечення. Великий портфель реалізованих проектів: веб- і бізнес-додатки, доробка Open Source рішень, автоматизація бізнес- та ІТ-процесів, електронний документообіг. Свій штат фахівців: бізнес-аналітики, проектні менеджери, розробники та інженери.