fbpx

Побудова інфраструктури обробки та зберігання

В рамках послуг з побудови інфраструктури обробки та зберігання даних, компанія TechExpert пропонує повний комплекс від аудиту ІТ-інфраструктури та впровадження рішень у ваше середовище до подальшої інформаційної підтримки та технічного супроводу. Серед основних наших спеціалізацій: організація та побудова поштових систем, систем моніторингу та резервного копіювання.

Кібербезпека

TechExpert надає різноманітний спектр послуг для захисту всього мережевого периметра компанії. Ми працюємо над базовою інформаційною безпекою, створенням продуманих систем доступу, моніторингом мережі та зниженням імовірності втрат даних. Наші рішення працюють на основі Fortinet, Cisco, Palo Alto, CheckPoint, Nessus та інших спеціалізованих продуктів.

Сервіс та технічна підтримка ІС

Повний комплекс послуг з підтримки інформаційних систем: сервіс будь-якої складності, технічна підтримка ІС, аутсорсинг і аутстаффінг. Підтримка ПК, периферійних пристроїв, мережевої та серверної інфраструктури, підтримка Linux-систем. Власний штат інженерів, адміністраторів та сервіс-менеджерів. Компанія TechExpert - авторизований партер компанії Майкрософт надає послуги планування впроваджень в рамках Microsoft Software Assurance.

Обслуговування Linux систем

Пропонуємо повний комплекс послуг з обслуговування Linux систем: міграція серверів на ОС Linux з інших операційних систем, встановлення стеку додатків LAMP/LNMP (Linux-Apache/Nginx-MySQL-PHP), управління безпекою та маршрутизацією на базі ОС Linux. Оцініть зручність і надійність оренди віртуальних серверів на ОС Linux в бізнес-хмарі TechExpert, надаємо хостинг серверних додатків на ОС Linux і хостинг систем управління базами даних (MariaDB, MySQL, PostgreSQL, MongoDB).

Навчання фахівців

Навчальний центр «Мережні Технології» компанії TechExpert пропонує широкий перелік послуг з навчання та сертифікації фахівців. Сучасне обладнання, кращі тренери, різноманітні формати навчання: віддалене та очне навчання, вечірні курси та курси вихідного дня, навчання в нашому Навчальному центрі або у вас в офісі. Авторизовані курси Microsoft, авторські курси для ІТ-фахівців і користувачів. Сертифікації як ІТ-фахівців, так і користувачів, в нашому тестовому центрі ви можете скласти GMAT, IPMA, PMI.

Супровід рішень на базі MS SharePoint і GLPI

Дані послуги будуть корисні компаніям, які запровадили корпоративні рішення на базі MS SharePoint і/або GLPI. Доробки, налаштування, обслуговування в рамках договору SLA. В рамках обслуговування та супроводу рішень компанія TechExpert пропонує комплексне рішення для автоматизації Служби підтримки та цілого ряду IT-процесів на базі програмного продукту GLPI. Крім розробки та впровадження, надаємо подальший супровід систем і плагінів на базі GLPI.

Розробка програмного забезпечення на замовлення

Надаємо повний цикл послуг з розробки та супроводу програмного забезпечення. Великий портфель реалізованих проектів: веб- і бізнес-додатки, доробка Open Source рішень, автоматизація бізнес- та ІТ-процесів, електронний документообіг. Свій штат фахівців: бізнес-аналітики, проектні менеджери, розробники та інженери.