fbpx
18May 2022
May 18, 2022

Впровадження CRM-системи Dynamics 365 на вашому підприємстві

Яким би бізнесом не займалась ваша компанія, найціннішим її активом завжди була та буде база ваших клієнтів. Побудова довгострокових та продуктивних відносин із вашими клієнтами можлива тільки тоді, коли всі процеси взаємодій з клієнтами налагоджені та знаходяться під контролем.

Подробнее
11May 2022
May 11, 2022

Про віддалену роботу, віртуальні робочі столи та VPN

Забезпечення стабільного віддаленого доступу співробітників до ресурсів компанії є одним із найбільш важливих аспектів, що впливають на безперервність роботи бізнесу.

Для підтримки роботи бізнесу, компанії мають організувати комфортні умови для дистанційної роботи співробітників, задля підтримки їх ефективності та продуктивності в будь-яких умовах, незалежно від їх місцезнаходження.

Подробнее
4May 2022
May 4, 2022

Інтеграція «Вчасно» та «M.E.Doc» зі системою документообігу на базі М365 та Microsoft SharePoint

Компанія Techexpert – провідний IT-інтегратор рішень, що здатні спростити, прискорити та захистити процес документообігу вашої компанії.

Сьогодні ми пропонуємо послуги з інтеграції «Вчасно» та «M.E.Doc» зі системою документообігу на базі М365 та Microsoft SharePoint.

Подробнее
27Apr 2022
Apr 27, 2022

Війна війною, а бізнес має працювати

Такі обставини як воєнний стан, майже унеможливлюють нормальне функціонування бізнесу. Через невизначеність та нестабільність ситуації, в будь-який момент, може вийти з ладу серверне та мережеве обладнання, пропасти електропостачання, зникнути Інтернет і зв’язок з віддаленими користувачами, відбутися спроба проведення кібератаки для викрадення корпоративних даних.

Попри всі негаразди, компанії продовжують працювати задля підтримки економіки країни, свого бізнесу та споживачів.

Подробнее
20Apr 2022

Системи електронного документообігу – ефективний інструмент у воєнний час

Сьогодні наша країна зіштовхнулась із російською повномасштабною агресією. Через це більшість українських компаній були змушені перевести свій бізнес та співробітників у більш безпечні регіони нашої держави, до інших офісів та локацій. А дехто навіть був змушений виїхати з країни, або тимчасово відкрити офіси в сусідніх європейських державах.

Подробнее
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next page ›