fbpx
Data-storage-solution
4Aug 2022
Aug 4, 2022

Де зберігати дані надійно, безпечно, зручно, доступно (порівняння різних рішень)

Сучасному бізнесу доводиться керувати постійно зростаючим обсягом даних, що надходять з безлічі джерел. Ці дані мають зберігатись в надійному та захищеному місці, яке дозволить легко створювати резервні копії даних для безпечного зберігання та швидкого відновлення в разі непередбачуваних обставин, несподіваного збою або кібератаки.

27Jul 2022
Jul 27, 2022

Організація сучасного безпаперового діловодства – як беззаперечна вимога до українського бізнесу сьогодні

Комплексне рішення по автоматизації управлінського, бухгалтерського та податкового обліків.

6Jul 2022
Jul 6, 2022

Як ми адаптувалися під воєнні реалії і не поступилися SLA – наша історія

Techexpert, як і багато інших українських компаній, опинився в складних обставинах через воєнні дії. Проте, завдяки багаторічному досвіду роботи, нам вдалося відновити та підтримувати свою роботу на належному рівні. Адже від нас залежала робота не лише нашої компанії, а й багатьох наших клієнтів. Ми мали продовжувати надавати послуги й не могли допустити відсутності сервісу.

23Jun 2022
Jun 23, 2022

Який VPN обрати для забезпечення безпечної віддаленої роботи

Сьогодні на ринку постачальники пропонують безліч різноманітних VPN-сервісів та який з них обрати?

Рекомендуємо вам звернути увагу на один з двох варіантів: OpenVPN та Wireguard. Це два популярних VPN-протоколи з відкритим вихідним кодом, які найчастіше обирають компанії та користувачі.

9Jun 2022
Jun 9, 2022

Хмарні сервіси Microsoft Azure, які допоможуть відновити роботу бізнесу

Сьогодні, через економічну кризу в країні, значна частина компаній не в змозі утримувати та обслуговувати власну IT інфраструктуру як раніше. Не вистачає фінансових ресурсів для того, щоб розвивати та підтримувати існуючу локальну інфраструктуру. Також, більшість компаній страждає від нестачі технічних спеціалістів, що обслуговували інфраструктуру.

1 2 3 ... 15 Next page ›