fbpx

Мінімізуйте ризики і втрати від злому

Зламати можуть будь-яку організацію. Це твердження стосується і компаній, які пропонують послуги кіберзахисту, і навіть компаній з ТОП-10 по інформаційної безпеки – детально про це читайте в нашій статті. Можлива загроза інформаційній безпеці - це лише питання часу і обсягу збитків. Тому, наша команда з кібербезпеки виділила головні цілі для забезпечення інформаційної безпеки:

  • навчити співробітників головним принципам інформаційної безпеки;
  • мінімізувати можливі ризики атаки або злому;
  • уповільнити зловмисника і не дати йому дістатися до центру ІТ-інфраструктури;
  • швидко відреагувати на факт злому і постаратися виявити кіберзлочинця;
  • мінімізувати будь-які втрати від злому.

Про найпоширеніші причини, через які IT-інфраструктура компанії може бути недостатньо захищеною від кіберзагроз ознайомитеся в нашому відеоролику:

Ми виділили 4 основних напрямки для побудови інформаційної безпеки підприємства:


Базова безпека мережевого периметра
і віддаленого доступу

Зі збільшенням кількості пристроїв, підключених до ІТ-інфраструктури, і масовим переходом на віддалену роботу, кордони мережевого периметра компаній розширилися і розмилися. Разом з цим змінився і підхід до безпеки мережевого периметра.


Організація систем ефективного контролю доступу

Невід'ємною частиною будь-якої захищеної системи повинна бути ідентифікація користувачів - незалежно від місця розташування, типу пристрою, яким вони користуються, або додатки. Ми рекомендуємо організовувати ефективні системи контролю доступу за допомогою:


Зниження ризиків і мінімізація втрат

Ми дотримуємося принципів «нульової довіри», мікро-сегментації й мінімальними правами доступу до систем і інтерфейсів. У співробітників повинно бути стільки прав, скільки їм мінімально необхідно для їх продуктивної роботи.


Моніторинг подій систем кібербезпеки

Контролюйте і логіруйте всі події за допомогою систем моніторингу або зовнішнього SOC (security operation center). Так ви зможете вчасно виявити дії кіберзлочинця і захистити критичні дані компанії.

Ми організовуємо системи моніторингу інформаційної безпеки на основі Zabbix, Dell Foglight і Microsoft SCOM.

Детальніше

Наші проекти з кібербезпеки

Всі проекти
Побудова відмовостійкого периметру мережі ЦОД на базі Fortinet
Client:
 Компания-дистрибьютор
TechExpert на варті конфіденційних даних
Забезпечення безпеки IT-інфраструктури на базі CheckPoint
Client:
 Группа фармацевтических компаний АО «Лекхим»

Системи і устаткування щодо забезпечення інформаційної безпеки

Ми співпрацюємо зі світовими вендорами і організовуємо інформаційну безпеку на базі їх продуктів.

Необхідна консультація?


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке інформаційна безпека?

Інформаційна безпека компанії - це комплекс інструментів, засобів і методологій з розробки стратегії та робіт для попередження та захисту корпоративних даних від кібератак.

Компанії не можуть повністю захистити свої ІТ-інфраструктури і дані від дій хакерів. Але це не означає, що варто ігнорувати переваги послуг в сфері інформаційної безпеки. Нехтування інформаційної безпеки обійдеться дорожче, ніж якби вона була у компанії.

Навіщо потрібна кіберзахист?

Витік даних або атака на ІТ-інфраструктуру ставить в небезпеку бюджети, імідж і успішне майбутнє компанії. Послуги кібербезпеки націлені на запобігання та мінімізацію різних ризиків і загроз.

Навіщо потрібен безперервний моніторинг інформаційної безпеки?

Компанії постійно стикаються з кіберзагрозами. Навіть якщо ви будете використовувати кращі послуги в сфері інформаційної безпеки, це не означає, що ви убезпечите їх на 100%. Методи атак стають більш витонченими, і у вас можуть з'явитися слабкі місця в системі. Щоб ви могли швидко реагувати на потенційні кібернебезпечних, необхідно проводити постійний моніторинг інформаційної безпеки.

Побудова інформаційної безпеки підприємства

Забезпечення кібербезпеки безпосередньо залежить від її коректної побудови. Ви можете її організувати самостійно або скористатися послугами аутсорсингу щодо захисту інформації та ІТ-інфраструктури. Ми маємо в своєму розпорядженні усіма необхідними обладнанням, методами та інструментами, щоб підтримувати високий рівень захисту вашої ІТ-інфраструктури і даних.

Компанія TechExpert надає послуги інформаційної безпеки по всій Україні і в країнах СНД - Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Молдавія, Таджикистан, Узбекистан. Звертайтеся за консультацією – контакти.