Компанія TechExpert надає такі послуги в області мережевих рішень:

 • Проектування відмовостійких локально обчислювальних та територіально розподілених мереж передачі даних підприємства
 • Розгортання бездротових мереж обсягів середнього, малого та великого підприємств на базі контролерів Cisco, HP
 • Установка міжмережевих екранів та систем запобігання вторгненням
 • Надання консультацій з мережевого обладнання та технологій
 • Віддалений моніторинг та адміністрування мережевого обладнання Замовника
 • Робота з інцидентами та відновлення роботи системи після збою

Ми працюємо з провідними вендорами в галузі мережевого обладнання – Hewlett-PackardCiscoADVAAruba та ін.

Мережі передачі даних (LAN, WAN)

Проектування, розгортання та налаштування мереж передачі даних на базі обладнання Cisco, HP на основі вимог сучасного бізнесу. Особлива увага приділяється питанням відмовостійкості, якості обслуговування, продуктивності сервісів в обчислювальних мережах.

Безпека мереж (Network Security)

 • Безпека на канальному рівні
  Запобігання атакам на канальному рівні, пов’язаних з неавторизованими DHCP серверами, перехопленням даних за допомогою заміни ARP-кешу хостів у широкомовному домені, атаками на протоколи STP, VTP, CDP, LLDP. Організація гостьового доступу та динамічне розмежування мобільних співробітників за певними віртуальними приватними мережами.
 • Безпека периметра
  Встановлення міжмережевих екранів та систем запобігання вторгнень на базі маршрутизаторів Cisco та адаптивних систем захисту Cisco ASA, Juniper.

Конвергентні та віртуальні мережі

Налаштування віддаленого доступу до корпоративних ресурсів Замовника. Об’єднання філій Замовника у єдину інформаційно-комунікаційну мережу за допомогою технології VPN. Забезпечення цілісності та конфіденційності інформації, що передається в каналах передачі даних.

Бездротові мережі (Wi-Fi)

Побудова бездротових мереж починаючи з мереж побудованих з урахуванням автономних бездротових точок доступу і закінчуючи комплексними системами з урахуванням контролерів управління та ПЗ призначеного для реалізації централізованого управління та спостереження. Бездротові мережі можуть проектуватися з можливістю централізованого управління та спостереження за працездатністю мережі. Можливість керувати сотнями локальних та віддалених точок доступу за допомогою єдиного інтерфейсу. Захист мережі та контроль за її використанням. Безпечний, віддалений та мобільний доступ для співробітників та клієнтів до мережі підприємства. Відстеження поширення радіохвиль для оптимізації радіо покриття. Відстеження місцезнаходження бездротових пристроїв та клієнтів.

Централізоване управління мережами (Network Management), впровадження SDN

Керування та моніторинг мереж за допомогою пакета програм HP, Cisco.