WithSecure по праву займає одну з провідних позицій на ринку захисту ендпоінтів та охоплює всі аспекти процесів роботи з підвищення рівня кібербезпеки компанії. Екосистема рішень дозволяє передбачати атаки, виконувати низку превентивних заходів, миттєво детектувати та розслідувати інциденти безпеки, а також реагувати на них.

В основі рішень лежать принципи

 • Holistic security: компанія аналізує поведінку кібернападників, передбачає всі можливі ризики й максимально швидко реагує на них;

 • Integrated AI-driven solutions: інтегровані технології на основі інтелекту та навчання в усіх шарах та інструментах захисту і реагування;

 • Integrated security: в єдиній платформі поєднані всі необхідні системи для захисту компʼютерів, серверів (інноваційний антивірус, EDR, сканер вразливостей та захист хмарних середовищ).

WithSecure поєднує потужні можливості прогнозування, запобігання та реагування на загрози — всі вони управляються і відстежуються з єдиного центру безпеки.

WithSecure Elements Endpoint Detection and Response

Завдяки аналізу великої кількості подій та взаємозвʼязків між ними, інструмент здатен знаходити складні атаки, сповіщати про них, ефективно реагувати та давати рекомендації з їх усунення.

Чому саме WithSecure Elements Endpoint Detection and Response?

Покращуйте візуалізацію свого ІТ-середовища за допомогою інвентаризації програм і кінцевих точок. Легко виявляйте неправильне використання за допомогою збору й кореляції поведінкових подій.

Швидко виявляйте цілеспрямовані атаки завдяки миттєвим сповіщенням. Передбачайте зломи, налаштувавши розширені можливості виявлення загроз і реагування протягом кількох днів.

Управляйте ефективністю вашої команди за допомогою вбудованої автоматизації та інтелекту, які підтримують швидку реакцію на справжні загрози та цілеспрямовані атаки. Отримайте рекомендації щодо відповіді за допомогою опції цілодобової автоматизації дій відповіді.

WithSecure Elements Endpoint Protection

Це інноваційний антивірус, що завдяки розширеному підходу до реагування на зловмисне програмне забезпечення та керування виправленнями, захищає ендпоінти від найсучасніших загроз та атак нульового дня.

Антивірус WithSecure відзначений нагородами за найкращий захист для комп'ютерів Windows, Linux та Mac, пристроїв iOS та Android та безлічі інших платформ.

Чому саме WithSecure Elements Endpoint Protection?

Розширений захист від зловмисного ПЗ та повноцінне управління ризиками означає відсутність збоїв.

Цей антивірус — додатковий шар безпеки інфраструктури компанії, який допоможе зберегти конфіденційні дані в межах ваших пристроїв.

Софт передбачає безпечну передачу даних між пристроями та запобігає атакам нульового дня.

Блокуйте до 80% атак за допомогою автоматичного встановлення оновлень для Windows та іншого програмного забезпечення.

WithSecure Elements Collaboration Protection (M365 Protection)

Рішення для безпечної сумісної роботи на платформі Microsoft 365. Створює додатковий шар захисту електронної пошти, Microsoft Teams та SharePoint від фішингу, програм-вимагачів та шкідливого ПЗ.

Чому саме WithSecure Elements Collaboration Protection?

Захищайте вашу співпрацю в хмарній електронній пошті Microsoft 365, SharePoint, OneDrive та Teams навіть від найскладніших атак завдяки передовій технології аналізу загроз від WithSecure. Зменшуйте ризики потрапляння шкідливого вмісту, який потенційно не виявляється стандартним захистом Microsoft 365.

З одного зламаного облікового запису зловмисник може отримати доступ до конфіденційних даних компанії. Раннє виявлення злому дає адміністратору дорогоцінний час для перевірки особи користувача та вживання заходів до того, як дані стануть доступними для ширшої злочинної аудиторії.

Отримайте економічно ефективну альтернативу планам Microsoft 365, які потрібні для розширених функцій безпеки, таких як ізольоване програмне середовище. Будьте в курсі існуючих і нових загроз, зберігаючи витрати на кібербезпеку на конкурентному рівні.

WithSecure Elements Vulnerability Management

Сканер вразливостей, який дозволяє дослідити всю поверхню атаки, віднайти загрози і пріоритезувати їх для ефективного вирішення проблем. Дозволяє бути в курсі всіх поточних та потенційних загроз, що значно підвищує загальну ефективність кібербезпеки.

Чому саме WithSecure Elements Vulnerability Management?

 • Єдина консоль для моніторингу поточного стану вразливостей та інцидентів.
 • Крім виявлення та сканування всіх хостів та мережевих пристроїв у вашій інфраструктурі, рішення також аналізує рішення веб-сайтів замовника.
 • Автоматичний збір даних з усіх кінцевих точок.
 • Автоматичне виявлення вразливостей, розширене звітування, в тому числі, регуляторні звіти типу PCI DSS.

WithSecure Elements Cloud Security Posture Management

Elements Cloud Security Posture Management – це новий модуль у портфоліо WithSecure™ Elements, який допомагає організаціям визначити незахищені конфігурації на платформах хмарної інфраструктури.

Cloud Security Posture Management (CSPM) допомагає вам керувати безпекою вашої хмарної інфраструктури шляхом проактивного визначення ризиків неправильної конфігурації на регулярній основі. Модуль знайомить вас із вашим хмарним середовищем та його ризиками й сприяє зрозумілому керуванню станом безпеки для робочих навантажень, що виконуються на найпопулярніших платформах IaaS — AWS і Azure.

Чому саме WithSecure Elements Cloud Security Posture Management?

 • Сканування стану безпеки в хмарі, яке визначає пріоритетність неправильних конфігурацій на основі рівня ризику з супровідними інструкціями щодо їхнього пом’якшення.
 • Перевірка надмірності дозволених привілеїв IAM, незашифрованих даних у стані спокою, хмарних екземплярів із доступом до загальнодоступних IP-адрес, логування для розслідування інцидентів, а також додаткових наявних та нових проблем безпеки хмари.
 • Сервіс, який базується на досвіді консультантів і дослідженнях, щоб гарантувати, що перевірки відповідають моделям загроз і додають реальну цінність безпеки для організацій.
 • Спеціальна інформаційна панель, де важлива інформація, яка потребує уваги, представлена у вигляді графіків, легких для інтерпретації, як-от еволюція та різні аналізи стану безпеки.
 • Керування кількома компаніями та кількома хмарами на єдиному, простому у використанні порталі разом із продуктами безпеки кінцевих точок, захистом спільної роботи та керуванням вразливістю.
 • Спеціальні правила та позначення, які допомагають підтримувати відповідність незалежним стандартам, а саме CIS та NIST CSF.
 • Можливість для партнерів, як-от MSP і MSSP, надавати CSPM як керовану послугу своїм клієнтам.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна детальніша інформація, зв'яжіться з нами!