Найбільш зручним способом ліцензування програмного забезпечення для організацій будь-якого розміру є програми корпоративного ліцензування. На відміну від OEM - або коробкових ліцензій, які найчастіше можуть бути використані для ліцензування певного програмного забезпечення на одному ПК, програми корпоративного ліцензування дозволяють ліцензувати практично будь-яке програмне забезпечення для будь-якої кількості ПК в рамках однієї або декількох угод на вибір клієнта.

Microsoft пропонує широкий набір програм корпоративного ліцензування для організацій різних типів та розмірів. Так, для ліцензування комерційних організацій можна використовувати програми Open License, Open Value, Open Value Subscription, Enterprise Agreement, Enterprise Agreement Subscription, Select Agreement та інших.

Microsoft Enterprise Agreement (EA) та Microsoft Enterprise Agreement Subscription (EAS) — програми корпоративного ліцензування, призначені для організацій з числом комп'ютерів від 250, готових вибрати платформу Microsoft як корпоративний стандарт. В рамках угод Enterprise Agreement та Enterprise Agreement Subscription організація ліцензує базові продукти Microsoft для всіх ПК, при цьому оплата здійснюється у вигляді щорічних платежів.

До базових продуктів належать:

  • Microsoft Windows Pro Upgrade
  • Microsoft Windows Pro Upgrade c MDOP
  • Microsoft Office Professional Plus або Office Enterprise
  • Набір ліцензій для клієнтів для доступу до серверів Microsoft (Core CAL Suite або Enterprise CAL Suite)

Організаціям надається можливість ліцензувати весь набір трьох продуктів — так звану платформу Desktop Platform — або кожен із базових продуктів окремо і протягом усього терміну дії угоди використовувати найновіші версії вибраних продуктів (право Software Assurance закладено у вартість ліцензій).

Додаткову інформацію, а також кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert.