Cisco Meraki — високотехнологічні рішення в сфері організації Wi-Fi мереж з хмарним керуванням.

Точки доступу Cisco Meraki – це надійне рішення, вироблене з високоякісних комплектуючих за найсучаснішими світовими технологіями на ринку бездротових мереж.

Точки доступу Meraki підтримують новітні Wi-Fi-стандарти 802.11n і 802.11ac і містять потужні антени, що підвищують чутливість прийому сигналу без втрати радіусу покриття. Переваги Cisco Meraki над іншими рішеннями на ринку:

  • Продуктивний процесор для перевірки і фільтрації мережевих пакетів
  • Швидка віддалена настройка пристрою за рахунок використання високошвидкісної пам’яті
  • Просунуте використання діапазону радіочастот для кращої продуктивності
  • Підтримка методу MIMO для одночасної передачі сигналу по декільком антен

На додаток до високопотужним антен на 2.4 і 5 ГГц точки доступу, Meraki обладнуються окремим радіомодулем для забезпечення безпеки. Цей радіомодуль:

  • Постійно сканує і захищає мережу від загроз безпеки
  • Аналізує частоти і виявляє навколишні перешкоди для сигналу
  • Автоматично налаштовує використовувані частоти для максимізації продуктивності

За допомогою точок доступу Cisco Meraki і спеціального ПО, ви зможете з будь-якого пристрою і в будь-якій точці земної кулі відстежувати статистику використання вашої wi-fi мережі, одночасно дозволяючи управляти настройками цієї мережі і рівнями доступу до неї.

Панель Cisco Meraki відображає інформацію про користувачів мережі, їх пристроях і додатках.

Багатофункціональне управління мережами через хмарний сервіс дозволяє відмовитися від високої вартості та складності управління бездротовими пристроями на місцях.

Вбудована в точки доступу, платформа CMX відображає реальну статистику про використання мережі, щоб допомогти поліпшити задоволеність користувачів на місцях. Зібрані дані синхронізуються з хмарою Cisco Meraki й дозволяють побачити тенденції в потоках користувачів, час роботи мережі й лояльність клієнтів у вигляді співвідношення нових користувачів до постійних.

CMX допоможе порівняти активність використання ваших мереж в різних місцях і під час різних рекламних кампаній, визначити ефективність маркетингових акцій за часом перебування відвідувача в зоні покриття мережі або по частоті повторних відвідувань ваших місць. Панель також дозволить подивитися дані за конкретний день або побачити певні тенденції за місяць. А доступ до веб-інтерфейсу можна отримати з будь-якого інтернет-пристрої.

Мобільна панель управління Meraki доступна для найпопулярніших платформ – iOS і Android.

Вона дозволяє прямо з вашого смартфона керувати:

  • Станом мережі, її навантаженням і безпекою
  • Отримувати push-повідомлення про збої в роботі мережі
  • В реальному часі відстежувати споживання трафіку і ін.