fbpx

Microsoft Operations Management Suite (OMS) являє собою комплекс сервісів для управління ІТ-інфраструктурою в великих компаніях. OMS дозволяє проводити моніторинг і контроль інфраструктури, оперативно реагувати на збої серверів і забезпечити безпеку даних.

OMS може використовуватися компаніями з ІТ-інфраструктурою будь-якої конфігурації:

  • наземна інфраструктура
  • приватна хмара
  • гібридна середовище, яке об’єднує публічні і партнерські хмарні сервіси з локальними дата-центрами компанії

Operations Management Suite

Можливості Operations Management Suite

OMS складається з чотирьох компонентів – Log Analytics, Automation, Backup і Site Recovery.

Log Analytics – система аналітики логів, яка забезпечує збір даних з журналів подій і їх аналіз за допомогою ряду інструментів, і візуальних уявлень. Результати досліджень можна експортувати і візуалізувати більш детально в Power BI.

За допомогою даної системи ви можете повністю зануритися в дослідження подій у вашій ІТ-інфраструктурі і знайти відповіді на безліч технічних питань. Наприклад, ви зможете виявити було встановлено «непрофільний» програмне забезпечення на сервер вашої компанії і визначити під чиєю обліковим записом його встановили. Або з’ясувати які процеси знижують продуктивність ваших серверів.

Докладніше ➤

Automation


OMS дозволяє автоматизувати рутинні завдання адміністраторів за допомогою PowerShell. Для цього ви можете скористатися існуючими шаблонами автоматизації, адаптуючи їх під свою систему.

Даний сервіс доступний як в публічному хмарі, так і в локальній інфраструктурі.

Backup в OMS увазі резервне копіювання серверів в Azure. Його можна здійснювати за допомогою установки backup-агента або інтеграції з System Center Data Protection Manager і використання сховища Azure.
Докладніше ➤

Сервіс відновлення в OMS забезпечує безпеку робочих навантажень, серверів і користувачів. Наприклад, під керуванням Microsoft Hyper-V і System Center або VMware ESXi і vCenter можна створити повну копію сайту вашої компанії. Докладніше ➤

Переваги Operations Management Suite

  • Простота: OMS – єдиний портал для управління всіма завданнями, який не вимагає наявності інфраструктури для розгортання.
  • Легкість інтеграції: додавання нових серверів або підключення до існуючих засобів управління реалізується протягом декількох хвилин.
  • Гибридно і відкрито: управління робочими навантаженнями через Windows і Linux, гібридні і публічні хмари, Azure і AWS.
  • Оптимізовано для System Center: додаток налаштувань System Center для розгортання нових сценаріїв управління.
  • Економічність: плата у міру використання сервісів.

Безкоштовний пілотний проект
для тестування одного з сервісів OMS


Вам можуть бути цікаві: