Site Recovery

За допомогою Azure Site Recovery ви зможете реалізувати стратегію BCDR – стратегію забезпечення безперервності бізнес-процесів і аварійного відновлення.

Служба Site Recovery допомагає забезпечити безперервність бізнесу, зберігаючи працездатність бізнес-додатків і робочих навантажень під час збоїв. Site Recovery реплікує робочі навантаження, що виконуються на фізичних і віртуальних машинах, з основного сайту в додаткове розташування. Якщо на вашому основному сайті стався збій, виконайте відпрацювання відмови у вторинне розташування та отримаєте доступ до додатків звідти. Після того як основне розташування знову стане доступним, ви зможете відновити розташування.

Чому Site Recovery?

Простота розгортання і управління

Azure Site Recovery налаштовується безпосередньо на порталі Azure і автоматично оновлюється (нові функції Azure додаються в Site Recovery одразу після їх виходу).

Site Recovery мінімізує проблеми пов’язані з відновленням, впорядковуючи порядок багаторівневих додатків, запущених на декількох віртуальних машинах з порталу Azure. Щоб бути впевненим у тому, що Site Recovery відновить ваше бізнес-додаток, ви можете протестувати план аварійного відновлення. Тестування плану ніяк НЕ вплине на виробничі робочі навантаження і роботу кінцевих користувачів.

У Site Recovery рольова модель управління, за допомогою якої можна контролювати доступ користувачів до управління. Azure Site Recovery надає 3 вбудовані ролі для контролю операцій управління Site Recovery – учасник, оператор і читач. Якщо цього не достатньо, ви можете розділити обов’язки в команді та надавати користувачам дозволу для виконання певних завдань.

Менше витрат на інфраструктуру

 • немає необхідності створювати додатковий дорогий центр обробки даних;
 • менше витрат на розгортання, моніторинг, виправлення і підтримку інфраструктури аварійного відновлення;
 • плата тільки за обчислювальні ресурси, потрібні для підтримки ваших додатків в Azure.

Мінімально можливий час простою завдяки надійному відновленню

 • Дотримання міжнародного стандарту ISO 27001 з Site Recovery
 • Охоплення великої кількості критично важливих для бізнесу додатків завдяки підтримці та доступності служб Azure
 • Оперативне відновлення дані за допомогою Site Recovery

Безкоштовний пілотний проект для тестування Azure Site Recovery

Сценарії реплікації c Azure Site Recovery

Є три сценарії реплікації c допомогою Azure Site Recovery:

 • Реплікація віртуальних машин Azure з одного регіону Azure в інший.
 • Реплікація локальних віртуальних машин VMware, Hyper-V і фізичних серверів (Windows і Linux) в Azure.
 • Реплікація фізичних серверів, локальних віртуальних машин VMware і Hyper-V під керуванням System Center VMM на додатковий сайт.

Переваги Site Recovery

 • Незалежна від додатка реплікація – реплікація робочих навантажень, запущених на підтримуваних машинах.
 • Практично синхронна реплікація – значення цільової точки відновлення (RPO) становить всього 30 секунд, що відповідає потребам більшості важливих бізнес-додатків.
 • Узгодженість однорівневих і багаторівневих додатків при відпрацюванні відмови.
 • Інтеграція з SQL Server AlwaysOn, взаємодія з іншими технологіями реплікації на рівні додатку, включаючи реплікацію Active Directory, SQL AlwaysOn, групи забезпечення доступності баз даних (DAG) Exchange і Oracle Data Guard.
 • Гнучкі плани відновлення, які дозволяють швидко і просто відновити весь стек додатків, а також підтримують виконання зовнішніх скриптів і запуск дій вручну.
 • Розширені функції мережевого управління в Site Recovery та Azure спрощують вимоги до мережі додатки, в тому числі можливість резервувати IP-адреси, налаштовувати балансування навантаження, і інтеграцію з диспетчером трафіку Azure для перемикання мереж з низьким значенням RTO.
 • Велика бібліотека автоматизації, що містить готові до роботи й враховують особливості додатків сценарії, які можна завантажити та інтегрувати з планами відновлення.

Архітектура рішення Azure Site Recovery

Аварійне відновлення для малого і середнього бізнесу
Аварійне відновлення корпоративного масштабу

Якщо у вас залишилися питання або потрібна детальніша інформація, зв'яжіться з нами!