Захистіть ваші вкрай важливі активи, де б вони не були

Ваші дані та програми зберігаються повсюдно: на серверах, клієнтах та у хмарі. За допомогою служби архівації ви можете захистити свої найважливіші програми, включаючи SharePoint, Exchange та SQL Server, файли та папки, сервери та клієнти Windows, а також ВМ Azure IaaS.

Хмарна архівація як альтернатива магнітній стрічці

Зважаючи на потреби бізнесу та вимоги щодо відповідності організаціям необхідно захищати свої дані протягом кількох років, і з часом обсяг цих даних зростає в геометричній прогресії. Зазвичай тривалого зберігання використовуються стрічкові носії. Завдяки значному зниженню витрат, скороченню часу відновлення та терміну зберігання до 99 років служба архівації є вигідною альтернативою стрічковим носіям.

Безпечна та надійна архівація, що надається як послуга

Архивовані дані знаходяться в безпеці при передачі та зберіганні. Дані, що архівуються, розташовуються в сховищі з геореплікацією — воно містить 6 копій даних у двох ЦОД Azure. Служба архівації з доступністю 99,9% гарантує спокійну роботу.

Ефективні та гнучкі служби оперативної архівації

Служба архівації ефективно працює як по мережі, так і на диску. Після завершення початкового заповнення далі з певною частотою надсилаються лише додаткові зміни. Такі вбудовані функції, як стиснення, шифрування, тривале зберігання та регулювання смуги пропускання, сприяють підвищенню ефективності ІТ.

Що таке служба архівації Azure?

Служба архівації Azure є масштабованим рішенням, яке захищає дані програми при нульових капітальних вкладеннях і мінімальних експлуатаційних витратах.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна детальніша інформація, зв'яжіться з нами!

Вам також може бути цікаво