Компанія TechExpert є офіційним партнером компанії F5 на території України та надає рішення, які допомагають компаніям створити високопродуктивну ІТ-інфраструктуру для підтримки свого бізнесу. З F5 бізнес отримує стратегічні точки управління та контролю передачі інформації від клієнтських пристроїв та мережі до серверів додатків, сховищ даних, а також між ними.

BIG-IP Local Traffic Manager

BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) збільшує ефективність роботи та забезпечує пікову продуктивність мережі за допомогою гнучкої, високопродуктивної системи доставки додатків. З орієнтованої на програми точки зору, BIG-IP LTM оптимізує мережну інфраструктуру для постачання доступності, безпеки та продуктивності для критично важливих бізнес-додатків.

Система доставки додатків

  • Відділення робочих місць від серверного шару та безперервний доступ до додатків
  • Забезпечення безпечного доступу з будь-якої точки
  • Багатометодове підвищення продуктивності
  • Підвищення рівня утилізації існуючих ресурсів
  • Віртуалізація додатків та ресурсів на основі технології L7 Intelligence
  • Зниження вимог до пропускної спроможності каналів доступу

Доступний до замовлення

  • У вигляді пристроїв серій 11050, 8900, 6900, 3900, 3600, 1600 на платформі BIG-IP
  • У вигляді пристроїв серій Chassis, Blade 200, Blade 100 на платформі VIPRION
  • А також у вигляді віртуального пристрою на будь-якому обладнанні, сумісному з VMware ESX 4.0, VMware ESXi 4.0

Характеристика замовника: компанії з великою кількістю віддалених робочих місць та широким набором бізнес-додатків.

Переваги

Прискорення темпів бізнесу

BIG-IP LTM включає F5 iApps, потужний набір функцій, які дозволяють керувати службами програм, а не окремими пристроями та об'єктами. iApps дає велику наочність та контроль за доставкою додатків. BIG-IP LTM також дає вам безпрецедентний контроль та гнучкість з F5 iRules, мова сценаріїв, який дозволяє перехоплювати, перевіряти, перетворювати та направити трафік додатків. Використовуючи iRules, ви можете пристосуватися до будь-якої проблеми доставки програм через центр обробки даних, віртуальну інфраструктуру, та хмара.

Захист критично важливих програм

BIG-IP LTM забезпечує провідну в галузі продуктивність SSL, щоб ви могли економічно ефективно захистити весь досвід користувача шляхом шифрування всього від клієнта до сервера. BIG-IP LTM також захищає від потенційних DDoS атак. Якщо вам потрібно додати брандмауер, безпеку додатків та контроль доступу, ви можете додати додаткові модулі, щоб ще надійніше захистити інфраструктуру з централізованим контролем.

Забезпечує високу продуктивність та масштаб

Використовуючи протокол реального часу та рішення керування трафіком, засновані на умовах додатків та серверів, TCP та контенту розвантаження, BIG-IP LTM значно покращує час завантаження сторінки. Додаткові модулі забезпечують подальше зростання продуктивності. З F5 ScaleN технологією, BIG-IP LTM допоможе вам адаптуватися до мінливих запитів продуктивності та додатків.

Скорочення часу простою

BIG-IP LTM захищає програми за допомогою видалення єдиної точки помилки, що дає оптимізацію найбільш важливих додатків. А оскільки BIG-IP LTM відстежує динамічні рівні продуктивності серверів у групі, він гарантує, що всі сайти не тільки постійно працюють, але також більш масштабовані та простіше в управлінні, ніж будь-коли.

Додаткову інформацію, а також кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert за телефоном (044) 390-73-36 або по e-mail: sales@techexpert .ua