Оренда за програмою CSP – це можливість удосконалити та убезпечити робочий процес, отримати власний віртуальний офіс, не переплачуючи зайвого.

Головною зручністю цієї програми є резервування даних. Більше не треба боятися, що інформація зникне через поломку комп'ютера або втрату ноутбука! Віртуальний офіс дозволить зберігати всі документи під рукою в безпечному просторі і будуть однаково доступні як на вашому робочому ПК, так і на планшеті та смартфоні. А якщо врахувати можливість активації Office 365 на 5 пристроях за ціною однієї ліцензії, ви заощаджуєте на продукті.

Чому Cloud Solution Provider (CSP)?

  • «Фіксовані ціни» – кожен користувач ПЗ прагне отримати максимум можливостей за менші гроші. У ході пошуку ІТ-рішення замовники вибирають сервіс із передбачуваною ціною та зрозумілими функціональними можливостями. Одним з варіантів щодо надання передбачуваної ціни сервісу є фіксація ціни.

  • Заміна капітальних витрат на операційні (CAPEX → OPEX). Перед багатьма компаніями стоїть завдання скорочення витрат. Підприємства вирішують її по-різному: скорочують бюджети, звільняють співробітників, скорочують офісні площі. Одним зі способів підвищення фінансової ефективності SMB-компанії є поступове переведення довгострокових та великих капітальних витрат з тривалим терміном окупності (CAPEX) у швидкі та легко керовані операційні (OPEX). Такий перехід дозволяє зробити більш гнучким управління бюджетним циклом, швидко перерозподіляти фінанси всередині компанії та адаптуватися під зміни довкілля, не «заморожувати» ресурси в устаткуванні, а користуватися ресурсами по підписці.

  • Невеликі щомісячні платежі замість великого одноразового платежу дозволяють скористатися тими продуктами, які раніше були не доступні. Вартість локальних (onpremise) сервісів Microsoft для компаній SMB буває досить великою у зв'язку з одноразовими платежами. У програмі CSP крім Microsoft Office за передплатою надається великий набір сервісів та програм, які часто недоступні клієнтам із SMB через великі одноразові витрати.

Уклавши угоди CSP, ви зможете:

  • Створювати свої унікальні рішення для різних ОС за допомогою середовища розробки, доступного у програмі CSP
  • Підключатися до сотень джерел інформації, спрощуючи методи її обробки з можливістю проведення динамічного аналізу, а також інтегрувати готові аналітичні інструменти у свої додатки та багато іншого
  • Мінімізувати витрати на ПЗ та відсутність необхідності у стандартизації
  • Керувати набором та кількістю ліцензій та оперативно реагувати на будь-які зміни споживаних ресурсів за рахунок гнучкої моделі ліцензування
  • Забезпечити роботу всіх не афілійованих компаній у єдиному середовищі
  • Прогнозувати щомісячні витрати на ІТ для ваших компаній та значно спростити управління ІТ-ресурсами в цілому

Якщо у вас залишилися питання або потрібна детальніша інформація, зв'яжіться з нами!