fbpx

Dynamics 365: нові перспективи для цифрової трансформації
та динамічного розвитку вашої компанії

Комплекс інтелектуальних програм Microsoft Dynamics 365 створений для того, щоб допомогти компаніям покращити клієнтський досвід і підвищити лояльність до бренду. З впровадженням гнучкого технологічного рішення ви зможете залучити нових клієнтів, оптимізувати діяльність компанії, розширити можливості співробітників, позбавитися величезних обсягів рутинних завдань, проводити оновлення продуктів та моделей ведення бізнесу.

Продукт Microsoft Dynamics 365 включає спеціалізовані програми з функціями CRM та ERP з відмінними можливостями інтеграції. Пакет програм Dynamics 365 забезпечує ефективну роботу в єдиній системі управління клієнтською базою даних, за допомогою якої легко контролювати роботу різних напрямків бізнесу та адаптуватися до потреб клієнта. Ви зможете налаштувати в компанії персоналізований маркетинг, продаж та обслуговування, використовуючи дані та аналітику для покращення кожної взаємодії.

Microsoft Dynamics 365 CRM-рішення для взаємодії з клієнтами:

Microsoft Dynamics 365 Sales:

дозволяє менеджерам з продажу розуміти потреби своїх клієнтів, налагоджувати взаємини з ними завдяки індивідуальному підходу, приймати рішення на основі аналітичних даних та швидше закривати продажі, тим самим збільшуючи кількість успішних угод. За допомогою програми можна аналізувати свої облікові записи та контролювати контакти, створювати товари, маркетингові списки та компанії, приймати заявки на обслуговування, пов'язані з конкретними обліковими записами чи можливостями.

Microsoft Dynamics 365 Customer Service:

вбудований штучний інтелект (ШІ) допомагає створювати базу клієнтів та підтримувати тривалу співпрацю з ними, дбаючи про максимальне задоволення їх потреб, забезпечення більш швидкого та персоналізованого обслуговування, підвищення цінності кожної взаємодії. Програма включає багато різних інструментів та функцій для керування послугами.

Microsoft Dynamics 365 Field Service:

сервіс допомагає організувати обслуговування клієнтів на їх території, планувати різні завдання та рекомендувати найбільш підходящі ресурси для їх виконання, що значно знижує експлуатаційні витрати. Додаток поєднує в собі автоматизацію робочої діяльності, алгоритми планування та мобільність, що забезпечує успішну роботу співробітникам при виїзді на територію замовника, закриваючи проблеми з обслуговуванням ще до появи.

Microsoft Dynamics 365 for Marketing:

програма автоматизує роботу відділів маркетингу, допомагає у пошуку та залученні нових клієнтів, готових до ділових відносин. Синхронізується з Dynamics 365 Sales і включає вбудовану бізнес-аналітику, що допомагає об'єднати продажі та маркетинг, проаналізувати звіти та приймати розумні рішення для підвищення рентабельності інвестицій (ROI) у маркетинг. За допомогою програми можна створювати графічні повідомлення електронної пошти, обмінюватися інформацією між відділами маркетингу та продажу.

Microsoft Dynamics 365 Project Operations:

об'єднує у собі робочі групи продажів, управління проектами, ресурсами та фінансуванням у межах однієї програми, дозволяючи збільшувати кількість завершених угод, максимально підвищуючи рентабельність та продуктивність співробітників.

Консультація з Dynamics 365
Проконсультуйтеся з експертами про те, як перейти на Dynamics 365. Дізнайтеся, які модулі вам потрібні й чи будуть необхідні доопрацювання під потреби вашої компанії
Замовити модулі Dynamics 365
Компанія TechExpert допоможе вам не тільки впровадити систему Dynamics 365, налаштувати всі необхідні модулі, але й доопрацювати їх відповідно до ваших бізнес-процесів

Microsoft Dynamics 365 ERP-рішення для комплексного керування підприємством


Наші інтеграції з Microsoft Dynamics 365