Dynamics 365: нові перспективи для цифрової трансформації
та динамічного розвитку вашої компанії

Комплекс інтелектуальних програм Microsoft Dynamics 365 створений для того, щоб допомогти компаніям покращити клієнтський досвід і підвищити лояльність до бренду. З впровадженням гнучкого технологічного рішення ви зможете залучити нових клієнтів, оптимізувати діяльність компанії, розширити можливості співробітників, позбавитися величезних обсягів рутинних завдань, проводити оновлення продуктів та моделей ведення бізнесу.

Продукт Microsoft Dynamics 365 включає спеціалізовані програми з функціями CRM та ERP з відмінними можливостями інтеграції. Пакет програм Dynamics 365 забезпечує ефективну роботу в єдиній системі управління клієнтською базою даних, за допомогою якої легко контролювати роботу різних напрямків бізнесу та адаптуватися до потреб клієнта. Ви зможете налаштувати в компанії персоналізований маркетинг, продаж та обслуговування, використовуючи дані та аналітику для покращення кожної взаємодії.

Microsoft Dynamics 365 CRM-рішення для взаємодії з клієнтами:

Microsoft Dynamics 365 Sales

Дозволяє менеджерам з продажу розуміти потреби своїх клієнтів, налагоджувати взаємини з ними завдяки індивідуальному підходу, приймати рішення на основі аналітичних даних та швидше закривати продажі, тим самим збільшуючи кількість успішних угод. За допомогою програми можна аналізувати свої облікові записи та контролювати контакти, створювати товари, маркетингові списки та компанії, приймати заявки на обслуговування, пов'язані з конкретними обліковими записами чи можливостями.

Microsoft Dynamics 365 Customer Service

Вбудований штучний інтелект (ШІ) допомагає створювати базу клієнтів та підтримувати тривалу співпрацю з ними, дбаючи про максимальне задоволення їх потреб, забезпечення більш швидкого та персоналізованого обслуговування, підвищення цінності кожної взаємодії. Програма включає багато різних інструментів та функцій для керування послугами.

Microsoft Dynamics 365 Field Service

Сервіс допомагає організувати обслуговування клієнтів на їх території, планувати різні завдання та рекомендувати найбільш відповідні ресурси для їх виконання, що значно знижує експлуатаційні витрати. Додаток поєднує в собі автоматизацію робочої діяльності, алгоритми планування та мобільність, що забезпечує успішну роботу співробітникам при виїзді на територію замовника, закриваючи проблеми з обслуговуванням ще до появи.

Microsoft Dynamics 365 for Marketing

Програма автоматизує роботу відділів маркетингу, допомагає у пошуку та залученні нових клієнтів, готових до ділових відносин. Синхронізується з Dynamics 365 Sales і включає вбудовану бізнес-аналітику, що допомагає об'єднати продажі та маркетинг, проаналізувати звіти та приймати розумні рішення для підвищення рентабельності інвестицій (ROI) у маркетинг. За допомогою програми можна створювати графічні повідомлення електронної пошти, обмінюватися інформацією між відділами маркетингу та продажу.

Microsoft Dynamics 365 Project Operations

Об'єднує у собі робочі групи продажів, управління проектами, ресурсами та фінансуванням у межах однієї програми, дозволяючи збільшувати кількість завершених угод, максимально підвищуючи рентабельність та продуктивність співробітників.

ERP рішення Microsoft Dynamics 365

Dynamics 365 Commerce

Універсальне багатоканальне рішення, яке допомагає керувати електронною комерцією, звичайними магазинами, кол-центрами. Додаток підвищує лояльність до бренду завдяки персоналізованій взаємодії з клієнтами, допомагає оптимізувати робочу діяльність для зменшення витрат, збільшує доходи за рахунок покращення продуктивності роботи співробітників, а також підвищує ефективність ланцюжка постачання.

Dynamics 365 Supply Chain Management

Допомагає підвищувати операційну ефективність та якість продукції, оптимізувати виробничі процеси, забезпечувати безперервність діяльності та цілодобову роботу, збільшувати доходи компанії.

Dynamics 365 Finance

За допомогою вбудованого штучного інтелекту (ШІ) програма допомагає автоматизувати та уніфікувати глобальні фінансові операції, скорочувати операційні витрати, знижувати фінансові складності та ризики. Ви зможете відстежувати продуктивність у режимі реального часу, прогнозувати результати на майбутнє та приймати важливі рішення на основі отриманих даних для успішного розвитку бізнесу.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Комплексне рішення, розроблене для управління бізнесом для малих та середніх компаній, допомагає оптимізувати та автоматизувати роботу відділів, володіє високим ступенем адаптованості та широким функціоналом.

Dynamics 365 Human Resources

HR-рішення, яке допомагає піклуватися про внутрішню комунікацію, спрощує ведення документації та автоматизує різні кадрові процеси, до яких відносяться збір інформації про кандидатів та пропозицію роботи, мотивування співробітників на тривалу співпрацю, проведення навчання всередині компаній, аналіз продуктивності та управління змінами у роботі.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central — це всеоб'ємна бізнес-платформа, яка поєднує в собі можливості ERP (Enterprise Resource Planning) і CRM (Customer Relationship Management) систем. Цей продукт компанії Microsoft включає в себе різноманітний набір інструментів для управління фінансами, відносинами з клієнтами, ланцюгом постачання, проектами, HR, та аналітикою бізнесу.

Dynamics 365 Business Central допомагає вирішувати ключові задачі бізнесу:

 • Автоматизація бізнес-процесів: продукт автоматизує основні бізнес-процеси – бухгалтерія, управлінський облік, керування запасами, виробництво, управління кадрами та багато іншого, що дозволяє зекономити час та ресурси.

 • Єдине джерело даних: Dynamics 365 Business Central надає можливість вести всю бізнес-інформацію в єдиній системі, що полегшує доступ до даних та аналізу бізнес-метрик.

 • Керування відносинами з клієнтами: забезпечує ефективне управління взаємодією з клієнтами, від стадії залучення до післяпродажного обслуговування.

 • Розвиток бізнесу: з допомогою аналітичних інструментів та звітів можна визначати слабкі місця та потенційні точки росту бізнесу.

 • Інтеграція з іншими продуктами Microsoft: система легко інтегрується з іншими продуктами Microsoft, як-то Office 365, SharePoint, Power BI, тощо.

Microsoft Dynamics 365 Business Central — це Ваш універсальний інструмент для успішного бізнесу. Завдяки цьому продукту, ви зможете автоматизувати основні бізнес-процеси, ефективно управляти відносинами з клієнтами та моніторити всі ключові показники бізнесу. Dynamics 365 Business Central допоможе вам приймати виважені рішення, засновані на точних даних.

Зробіть свій бізнес продуктивнішим, забезпечте його стабільне зростання з Microsoft Dynamics 365 Business Central!

Наразі діє акція ціни на підписки до БЦ.

Якщо вас зацікавив цей продукт і ви хочете узнати акційну вартість підписок, заповніть форму запиту.

  Інтеграції з Microsoft Dynamics 365

  Інтеграція Microsoft Dynamics з системою електронних поштових розсилок SendPulse

  Інтеграція Microsoft Dynamics з системою електронних поштових розсилок SendPulse

  Автоматизований процес рекрутингу на Dynamics 365

  Автоматизований процес рекрутингу на Dynamics 365

  Інтеграція Microsoft Dynamics 365 з сервісом електронного документообігу «Вчасно»

  Інтеграція Microsoft Dynamics 365 з сервісом електронного документообігу «Вчасно»

  Інтеграція системи документообігу на базі Microsoft SharePoint з Microsoft Dynamics 365

  Інтеграція системи документообігу на базі Microsoft SharePoint з Microsoft Dynamics 365

  Інтеграція Microsoft Dynamics 365 з CMS Orchard

  Інтеграція Microsoft Dynamics 365 з CMS Orchard

  Міграція бухгалтерського та управлінського обліку на Dynamics 365 Business Central

  Міграція бухгалтерського та управлінського обліку на Dynamics 365 Business Central

  Впровадження білінгової системи на базі Microsoft Dynamics 365

  Впровадження білінгової системи на базі Microsoft Dynamics 365

  Проконсультуйтеся з експертами про те, як перейти на Dynamics 365. Дізнайтеся, які модулі вам потрібні й чи будуть необхідні доопрацювання під потреби вашої компанії.

  Компанія TechExpert допоможе вам не тільки впровадити систему Dynamics 365, налаштувати всі необхідні модулі, але й доопрацювати їх відповідно до ваших бізнес-процесів.