Мета проекту – полегшити процес найму співробітників HR-відділом, оптимізувати та прискорити роботу менеджерів з персоналу, надати можливість контролювати весь процес від підбору до прийняття на посаду кандидатів в рамках однієї системи Microsoft Dynamics 365.

Замовником даного проекту може бути будь-яка компанія, що бажає підвищити ефективність рекрутингу.

З системою для рекрутингу можна закривати вакансії вдвічі швидше та сфокусуватись на відборі професіоналів.

Рішення допомагає відійти від рутини, пов’язаної з процесом рекрутингу, від трати часу та сил на пошук кандидатів, інформації з сотень папок і таблиць, на призначення співбесід та спілкування з кандидатами, так і на комунікації з іншими відділами.

Рішення надає HR-менеджерам швидкий доступ до інформації (резюме, контактів, карток кандидатів) доступної в одному місці – базі кадрового резерву. Менеджери зможуть легко та швидко знайти кандидатів на вакансію за допомогою зручного пошуку по існуючій базі кандидатів, налаштувавши сортування та фільтри для більш точного пошуку, а також включивши функцію показу відсотка відповідності заданим параметрам, що покаже на скільки відсотків підходить по даним кандидат на відкриту вакансію.

Всі учасники рекрутингу зможуть відстежувати процес найму кандидатів, також спрощується взаємодія між відділами, адже всі учасники мають доступ до інформації в системі, та можуть відстежувати статус та етапи спілкування по кожному кандидату.

Переваги рішення

• Кадровий резерв

Єдина база кадрового резерву з картками кандидатів, що містять всю інформацію з резюме кандидатів, доступ до якої надається всім учасникам рекрутингу. В картках зберігається інформація по спілкуванню з кандидатом, а також коментарі, замітки чи рецензії рекрутера та наймаючого менеджера. Є можливість відстежувати етапи роботи з кандидатом (співбесіда, рекомендований до розгляду, тестове завдання, оффер та ін.).

• Підбір кандидатів

Автоматичний чи ручний підбір релевантних кандидатів з існуючої бази кадрового резерву з можливістю налаштування параметрів пошуку. Відображення відсотка відповідності кандидата до вимог, зазначених у вакансії.

• Комунікація з кандидатами

Зворотній зв’язок з кандидатами через автоматичне листування: створення шаблонів для листування, з можливістю редагування та прикріпленням файлів з оффером, тестовим завданням та необхідною документацією.

• Job-портали

Передбачено інтеграцію рішення з сайтами з пошуку роботи, job-порталами для автоматичного розміщення вакансій.

• Планування

Призначення співбесід, інтерв’ю, зустрічей з керівництвом компанії в системі та її синхронізація з корпоративною поштою та календарем.

Рішення

Дане рішення дозволяє автоматизувати всі HR-процеси, полегшує роботу HR-менеджерів, надаючи їм зручний інструмент, що містить весь необхідний функціонал для роботи, зібраний в одній системі.

Вирішує наступні завдання

  • Створення єдиної Бази кадрового резерву
  • Ведення роботи з кандидатами від створення вакансії до прийняття на роботу
  • Відстеження процесу роботи з кандидатами як зі сторони HR-відділу, так і зі сторони всіх причетних до найму (наймаючі менеджери, керівники відділів тощо)
  • Автоматизація комунікації з кандидатами завдяки надсиланню автоматичних листів

Вигоди від впровадження рішення

  • Рішення автоматизує та прискорює весь процес рекрутингу – ведення роботи з кандидатами починаючи від створення вакансії до закриття посади
  • Єдина база кадрового резерву, з якою працюють менеджери, вміщує всю необхідну інформацію та інструменти для досягнення високих результатів їх діяльності
  • Оптимізується співпраця між всіма відділами, причетними до процесу найму, завдяки доступу до системи всіх учасників рекрутингу
  • Спрощується спілкування з кандидатами, відтепер можна відправляти шаблонні листи з запрошенням на співбесіду, тестовим завданням чи оффером напряму з Microsoft Dynamics 365 за допомогою одного натиску кнопки

Якщо ваша компанія зацікавлена в оптимізованому процесі рекрутингу на Dynamics 365, звертайтесь до наших фахівців і ми з радістю допоможемо вам.