Мета даного рішення – забезпечення автоматизації бізнес-процесів компанії пов’язаних з бухгалтерським, податковим, управлінським та кадровим обліком в рамках однієї ERP-системи Dynamics 365 Business Central.

В умовах повномасштабної російської агресії в Україні, багато компаній нарешті свідомо прийняли рішення про відмову від управлінських та бухгалтерських програмних рішень російського виробництва. Наприклад, як продукти 1С.

Компанія TechExpert пропонує послуги з перенесення управлінського, бухгалтерського, податкового обліку з продуктів 1С на продукт всесвітньо відомої компанії Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Спільно з досвідченими партнерами, ми пропонуємо рішення повністю локалізоване під вимоги українського податкового законодавства, державною мовою, яке забезпечує ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку і формування звітності по МСФЗ, відповідно до П(С)БО України та управлінських політик компаній.

Замовником даного проекту по міграції може бути організація будь-якого розміру та з будь-якої галузі.

Паралельно, на базі MS Dynamics Business Central можуть бути автоматизовані процеси

 • Управління складами
 • Управління персоналом та заробітна плата
 • Бюджетування
 • Виробництво
 • Проектна діяльність
 • Роздрібна торгівля та ін.

Microsoft Dynamics 365 Business Central дозволяє інтегрувати між собою всі робочі процеси, такі як управління фінансами, продажами та обслуговуванням, управління проектами, управління ланцюгом поставок, управління операціями.

Завдяки поєднанню всіх цих процесів, постійній звітності та прогнозній аналітиці, компанії мають чітке бачення всіх внутрішніх бізнес-процесів та здатні отримати достовірну інформацію про стан свого бізнесу. На основі цих даних компанії зможуть вчасно приймати правильні рішення та оптимізувати свою діяльність.

ERP-система також має весь необхідний функціонал для продуктивної роботи будь-яких спеціалістів: бізнес-менеджерів, продакт менеджерів, бухгалтерів чи менеджерів з продажу. Рішення дозволяє створювати нові документи, обробляти транзакції, переглядати деталізовані звіти та багато іншого.

Вигоди від впровадження рішення

 • Відмова від застарілих рішень російського виробництва та перехід на сучасні потужні рішення від компанії Microsoft, яка дуже уважно ставиться до розвитку українського бізнеса, що передбачає адаптацію, локалізацію та підтримку своїх продуктів відповідно до законодавства нашої держави
 • Інтеграція допомагає проводити фінансове прогнозування, моделюючи й аналізуючи дані, а також налаштовувати звіти за допомогою повної інтеграції з Microsoft Excel
 • Покращує роботу з клієнтами та зміцнює відносини з ними завдяки функції CRM, що дозволяє відстежувати взаємодію з клієнтами та підвищувати рівень додаткових продажів
 • Спрощує створення проектів, керування ними та відстеження в режимі реального часу їх статусу, використовуючи табелі робочого часу, розширені можливості калькуляції витрат, звітності та ін.
 • Поєднує дані бухгалтерського обліку, продажів, закупівель і взаємодії з клієнтами, щоб отримати наскрізне уявлення про всі бізнес-процеси компанії, а також відображає фінансові результати в режимі реального часу за допомогою вбудованих інформаційних панелей

Якщо ваша компанія зацікавлена в автоматизації будь-яких бухгалтерських та управлінських бізнес-процесів, звертайтесь до наших фахівців і ми з радістю допоможемо вам – починаючи з аудиту існуючих процесів, рекомендацій щодо їх оптимізації, а також власне повною їх автоматизацію на базі програмного забезпечення Microsoft Dynamics.