Серія брандмауерів HP F1000/F5000

Брандмауери HP, побудовані на найсучасніших багатоядерних процесорах із використанням розширеного апаратного прискорення, забезпечують багаторівневий захист мережі від ядра до периферії на швидкостях до 40 Гбіт/с. Ця серія також включає розширені можливості VPN, у тому числі технології тунелювання GRE, L2TP та IPSec, що робить їх ідеальним рішенням для створення шлюзів VPN.

Пристрої мають вбудований захист від атак типу «відмова в обслуговуванні» (DoS), хакерських атак, а також забезпечують зональний та віртуальний контроль пакетів без запам'ятовування стану, керування пропускною спроможністю програм, багатоадресну IP-маршрутизацію аудіо/відеосигналу та фільтрацію вкладень повідомлень електронної пошти. Серія включає всі розширені функції безпеки, доступні в уніфікованій програмній платформі завдяки комутаторам і маршрутизаторам HP, які забезпечують зручну інтеграцію, просте управління та інфраструктуру для розгортання мережі, що дозволяє знизити загальну вартість володіння.

HP Intelligent Management Center User Access Management Software

Програмне забезпечення HP Intelligent Management Center (IMC) є модульною, комплексною платформою управління ресурсами. Завдяки великій підтримці пристрою програмне забезпечення IMC забезпечує безперервне керування для всієї мережі, а також всього робочого циклу.

Програмне забезпечення IMC User Access Management (UAM) — модуль IMC, який підтримує автентифікацію ідентичності користувачів, засновану на політиці доступу, пов'язаної з інфраструктурою ресурсів, такою як маршрутизатори, комутатори та сервери. UAM Software розширює керування дротовими, бездротовими та віддаленими користувачами мережі, що дозволяє інтеграцію, кореляцію, а також співпрацю та керування мережним пристроєм керування користувачами на одній уніфікованій платформі.

Програмне забезпечення IMC UAM забезпечує повнофункціональний RADIUS сервер, який підтримує централізовану автентифікацію, авторизацію та облік управління кінцевими точками, які з'єднуються та користуються послугами мережі. Політика управління забезпечує контроль доступу із багаторівневою системою привілеїв. В результаті, програмне забезпечення IMC UAM допомагає зменшити вразливість та порушення безпеки.

HP IMC Smart Connect Virtual Appliance Software

HP Intelligent Management Center (IMC) Smart Connect Virtual Appliance Software пропонує комплексне BYOD рішення з легкою адаптацією, обслуговуванням та моніторингом користувачів та клієнтів. За допомогою цієї програми, HP виходить за рамки основних вимог BYOD на основі ідентифікації доступу, пропонуючи комплексне рішення, яке включає просте застосування політик і конвергентних мереж управління в провідних і бездротових середовищах. Єдиний BYOD моніторинг надалі дозволяє адміністраторам планувати потенціал та забезпечення відповідності нормативним вимогам.

Рішення HP IMC Smart Connect засноване на HP Intelligent Management Center Software Standard Edition і включає HP IMC User Access Manager Software для доступу користувачів, гостьового управління доступом, пристрої зняття відбитків пальців, а також самостійної реєстрації. IMC Smart Connect Virtual Appliance Software також доступний з бездротовими мережами для конвергентних дротових та бездротових мереж.

HP Intelligent Management Center Endpoint Admission Defense Software

HP Intelligent Management Center (IMC) є модульною комплексною платформою управління ресурсами. Завдяки великій підтримці пристрою, IMC забезпечує безперервний ланцюг управління для всієї мережі та всього робочого циклу. IMC module Endpoint Admission Defense (EAD) Software зменшує мережну експозицію шляхом інтеграції управління політикою безпеки та оцінки кінцевої точки доступу для виявлення та локалізації ризиків на межі мережі. Компонент політики безпеки дозволяє адміністраторам контролювати кінцеву точку прийому на підставі ідентифікації кінцевої точки та розташування. Якщо кінцева точка не відповідає програмному забезпеченню, активи мережі можуть бути захищені шляхом блокування доступу або відділенням кінцевої точки доступу. EAD знижує ризик зараження шкідливого коду або інших порушень безпеки шляхом виявлення кінцевої точки патчів, вірусів, аномального трафіку, встановлення та запуск програмного забезпечення, а також стан системних служб. EAD забезпечує постійний контроль за кінцевими точками.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна детальніша інформація, зв'яжіться з нами!