Американська компанія WatchGuard Technologies, Inc. З 1996 року є лідером у сфері розробки та виробництва рішень для забезпечення мережевої безпеки на основі передових технологій. Сімейство дротових та бездротових пристроїв для уніфікованого управління загрозами WatchGuard XTM захищає сотні тисяч організацій по всьому світу.

Програмно-апаратні комплекси XTM – перші в світі повністю оновлювані інтегровані пристрої захисту, що відповідають усім вимогам щодо продуктивності, функціональності та рівня захисту, що надається. Вони об'єднують у собі передові технології, надійність, зручність управління та привабливу вартість. Серія XTM призначена як для малого та середнього бізнесу, так і для великих дата-центрів та телекомунікаційних провайдерів завдяки лінійці WatchGuard NGFW (next generation firewall) з пропускною спроможністю 35 Гбіт/сек і навіть більше у кластерному виконанні. Зразком UTM-пристроїв від WatchGuard Technologies є також захищені вогнетривкі точки доступу, керовані пристроями XTM серії та підтримують всі можливості WatchGuard XTM – такі як IPS (Intrusion Prevention Service), Application Control, spamBlocker, WebBlocker, Reputation Enabled Defense та шлюзовий антивірус. Для використання у державних структурах серія WatchGuard XTM має експертний висновок державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України за рівнем гарантії Г-2.

Пристрої WatchGuard

WatchGuard Firebox M440/M4600/M5600

WatchGuard Firebox T15/Т35/Т55/Т70

WatchGuard AP 120/322/325/420

Додаткову інформацію та кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert за телефоном (044) 390-73-36 або пишіть на e-mail: sales@techexpert.ua