Мережеві маршрутизатори HP забезпечують цілий спектр надійних варіантів підключення до глобальної мережі, прості у використанні функції VPN, а також повний набір функцій безпеки в модульному пристрої з гнучкими можливостями для підприємств малого та середнього розміру.

Маршрутизатори HP серії MSR50
Маршрутизатори HP серії MSR50 є високопродуктивними модульними маршрутизаторами, призначеними для об'єднання в єдину мережу на основі технології WAN великих філій і регіональних підрозділів.

Маршрутизатори HP серії MSR30 
Пристрої серії HP A-MSR30, призначені для об'єднання в єдину систему філій підприємств, регіональних підрозділів, а також абонентського кінцевого обладнання постачальниками послуг, забезпечують високу продуктивність та гнучкість.

Маршрутизатори HP серії MSR20
Комутатори HP серії A-MSR20 мають модульну конструкцію, яка забезпечує безпрецедентно гнучкі можливості для невеликих філій, а також малих та середніх підприємств і при цьому спрощує інфраструктуру та управління та підвищує контроль.

Маршрутизатори HP серії MSR20-1X 
Серія HP A-MSR20-1x – це економічні багатофункціональні маршрутизатори, призначені для передачі конвергентного трафіку по мережах WAN та локальних мереж (провідних та бездротових) у філіях великих підприємств, невеликих та середніх компаніях.

Маршрутизатори HP серії MSR900
Мультисервісний маршрутизатор HP серії MSR900 з технологією 802.11b/g, сучасним програмним забезпеченням і провідною в галузі платформою забезпечує підвищену продуктивність, надійність та безпеку для невеликих мереж філі. .

Маршрутизатори HP серії 8800
Маршрутизатори серії HP 8800 забезпечують переадресацію 10 Gigabit ethernet зі швидкістю дротового зв'язку, а також обслуговування, систему безпеки та надійність класу постачальника послуг для задоволення суворих вимог постачальників послуг і додатків.

Маршрутизатори HP серії 6600
Маршрутизатори серії HP 6600 мають інноваційну багатоядерну та розподілену архітектуру, мають кращу в галузі продуктивність, здатність об'єднання, а також розширеними функціями безпеки як для корпоративних, так і мереж постачальника послуг.

HP MSR93x Series
Серія HP MSR93x — це високопродуктивні маршрутизатори, які призначені для невеликих філій, що забезпечують інтегровану маршрутизацію, комутацію, безпеку, SIP, а також вбудовані модеми 3G та 4G. Серія MSR93x оснащена 1 портом GigE WAN, 4 портами GigE LAN, послідовним портом та додатковим інтерфейсом Dual 3G WAN.

Високопродуктивні маршрутизатори для побудови WAN забезпечують надійну маршрутизацію, безпеку, комутацію та вибір модулів для LAN/WAN для мереж великих центрів обробки даних та кампусних. мереж.

Серія маршрутизаторів HSR6600 
Високопродуктивні маршрутизатори для побудови WAN забезпечують надійну маршрутизацію, безпеку, комутацію та вибір модулів для WAN/LAN з відмінним співвідношенням ціни та продуктивності для малих і середніх кампусних мереж та мереж великих філій.

Додаткову інформацію та кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert за телефоном (044) 390-73-36 або пишіть на e-mail: sales@techexpert.ua