Використання бездротових рішень на базі обладнання Cisco гарантує підвищення продуктивності підприємств і полегшення доступу до ресурсів з боку співробітників і партнерів в будь-якому місці, і в будь-який час.

Перелік основних продуктів, на базі яких ми реалізуємо рішення по даному напрямку:

  • Контролери бездротових мереж
  • Cisco Mobility Express
  • Точки бездротового доступу

Контролери бездротових мереж

Контролери Cisco бездротових локальних мереж інтегруються в існуючі корпоративні мережі, підтримують передові функції адміністрування та володіють покращеною продуктивністю. Вони взаємодіють з полегшеними точками доступу Cisco Aironet по будь-яких каналах рівня 2 (Ethernet) або 3 (IP) і відповідають за виконання загальносистемних функцій.

Контролери бездротового доступу відповідають за такі функції бездротової мережі, як застосування політик безпеки, запобігання атак, управління радіо ефіром, забезпечення якості обслуговування (QoS) і мобільність. Контролери працюють спільно з «полегшеними» точками доступу і системою управління Cisco Wireless Control System (WCS) для підтримки критично-важливих додатків. Такі програми включають в себе голосові сервіси, передачу даних і відстеження розташування об’єктів. Контролери бездротового доступу від Cisco надають найбільші можливості по управлінню, масштабованості й забезпечення безпеки для побудови бездротових мереж центральних офісів і філій.

Модельний ряд: Cisco 3504 Wireless Controller, Cisco Catalyst 9800 Series Wireless Controllers, Embedded wireless Controller.

Cisco Mobility Express

Mobility Express об’єднує в собі точки доступу Cisco Aironet® з підтримкою стандарту бездротової локальної мережі 802.11ac Wave 2 і віртуальний бездротовий контролер локальної мережі, роль якого виконує одна з точок доступу, тому купувати окремий контролер WLAN більше нема потреби.

Це рішення підходить для малого і середнього бізнесу, яке дозволяє об’єднати в загальну бездротову мережу до 25 точок доступу Cisco і до 500 клієнтських пристроїв. В якості віртуального бездротового контролера можуть виступати точки доступу Cisco 1815, 1830 або 1 850.

Точки бездротового доступу

Соединение мобильности беспроводной связи с характеристиками приводных сетей.

Модельный ряд: Cisco Aironet 4800 Access Points, Cisco Aironet 3800 Series, Cisco Aironet 3800 Series, Cisco Aironet 2800 Series, Cisco Aironet 1850 Series, Cisco Aironet 1840 Series, Cisco Aironet 1830 Series, Cisco Aironet 1 Cisco Aironet 700 Series, Cisco Aironet 700W Series, Cisco Aironet Active Sensor, Cisco Catalyst 9120AX Series, Cisco Catalyst 9100, Cisco Meraki Cloud Managed Wireless LAN, Cisco Small Business 500 Series Wireless, Cisco Small Business 300 Series Wireless, Cisco Small Business Wireless.

Додаткову інформацію, а також кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert телефоном +38 (044) 596-00-68 або по e-mail: sales@techexpert.ua