Впровадження CRM-системи Dynamics 365 на вашому підприємстві

Яким би бізнесом не займалась ваша компанія, найціннішим її активом завжди була та буде база ваших клієнтів. Побудова довгострокових та продуктивних відносин із вашими клієнтами можлива тільки тоді, коли всі процеси взаємодій з клієнтами налагоджені та знаходяться під контролем.

Платформа Microsoft Dynamics 365– хмарне комплексне рішення, що має модульну структуру та складається з інтелектуальних додатків, які об’єднують можливості ERP та CRM систем та характеризуються відмінними можливостями інтеграції. Платформа допомагає оптимізувати всі внутрішні бізнес-процеси компанії та зовнішню взаємодію з клієнтами, завдяки підвищенню лояльності до бренду.

Завдяки Dynamics 365 компанії здатні вийти на новий рівень, об’єднавши всі функції, що потрібні бізнесу, в одне рішення, що звільняє від тягаря підтримки інфраструктури, розміщуючи її в хмарі.

Використовуючи Microsoft Dynamics 365 ви отримаєте доступ до неймовірних можливостей і ноу-хау в різних сферах, включаючи маркетинг, продажі, обслуговування клієнтів, управління виїзним обслуговуванням (FSM), проектні операції, людські ресурси, фінанси, ланцюг поставок і комерцію.

Трансформація бізнесу за допомогою Microsoft Dynamics 365

Платформа допомагає досягти цілей трансформації, підвищивши ефективність роботи всієї компанії та рівень задоволеності клієнтів:

 • Підвищується швидкість ведення бізнесу, а також рівень продуктивності та співпраці в середині компанії;
 • Створюється безперебійний досвід як для клієнтів, так і для співробітників;
 • Сприяє зосередженню компаній на найважливішому- цінності та досвіді бізнесу;
 • Забезпечується безперебійна робота бізнесу, що гарантує відсутність простоїв в роботі.

Основні програми Dynamics 365 для взаємодії з клієнтами:

 • Microsoft Dynamics 365 Sales
 • Microsoft Dynamics 365 Customer Service
 • Microsoft Dynamics 365 Field Service
 • Microsoft Dynamics 365 Project Operations:
 • Microsoft Dynamics 365 for Marketing:

Основні програми Dynamics 365 для фінансових операцій:

 • Dynamics 365 Commerce
 • Dynamics 365 Finance
 • Dynamics 365 Human Resources
 • Dynamics 365 Supply Chain Management
 • Microsoft Dynamics 365 Business Central
Переваги впровадження Dynamics 365

Гнучкість і зниження витрат

Модульна платформа Dynamics 365 включає інтелектуальні бізнес-додатки- користувачам не потрібно обтяжувати себе монолітним набором програм, які вони не використовують. Натомість компанії можуть вибрати потрібні їм програми та створити індивідуальні рішення, які найкраще відповідають їхнім вимогам. А розширення та плагіни для додатків допоможуть ще більше адаптувати рішення відповідно до галузевих потреб кожної компанії.

Підвищена продуктивність

Завдяки хмарному рішенню зі зручним веб-інтерфейсом, користувачі можуть під’єднуватись до Dynamics 365 та виконувати задачі в будь-який час і в будь-якому місці, де є Інтернет. Це сприяє безперебійній роботі бізнесу та створює зручні умови для всіх користувачів, в тому числі і віддалених.

Функція обміну інформацією бізнес-додатків в Dynamics 365 створює централізовану базу необхідних даних для сумісної роботи відділів і команд. Наявність повної картини організації та її робочих процесів допоможе користувачам працювати більш продуктивно. Також, консолідований банк даних позбавляє дублювання та повторного введення даних, що економить час співробітників.

Покращена безпека

Платформа забезпечує цілісність і конфіденційність даних, оскільки всі дані та інформація розташовуються у захищеному хмарному середовищі, що розміщується в центрах обробки даних Microsoft, які розташовані по всьому світу. Окрім цього, є можливість налаштувати повний контроль над даними, до яких мають доступ користувачі.

Зручна аналітика даних

Dynamics 365 надає майже безмежні можливості звітності та аналітики бізнес-даних завдяки інтеграції з інструментами бізнес-аналітики, такими як Microsoft Power BI, панелями мониторингу (дашбордам), Microsoft Office Excel.

Ми допоможемо вам досягти цифрової трансформації за допомогою впровадження прозорої екосистеми Microsoft Dynamics 365 у ваш бізнес.

Компанія Techexpert пропонує послуги з впровадження та налаштування Microsoft Dynamics 365. Звертайтесь, наші спеціалісти проконсультують щодо переходу до Dynamics 365, порадять які модулі та доопрацювання вам потрібні, в залежності від потреб вашої компанії.

Також, нашою компанію розроблено інтеграції Dynamics 365 із такими продуктами: