Інструкція про повний перехід з Бітрікс24 та заміна продуктами Microsoft

Як багато хто вже знає, а особливо ті українські компанії, які це використовують, з 1 червня 2023 року в Україні повністю зникне можливість користуватися російським продуктом Бітрікс24. Це може викликати певні труднощі для тих, хто використовує цю платформу для управління своїм бізнесом. Але не хвилюйтеся, рішення є!

Компанія TechExpert має великий досвід виконання проектів з подібних міграцій та розробки нових автоматизованих програмних рішень. Якщо ваша компанія достатньо зріла для переходу на серйозні програмні бізнес-продукти, тоді ми пропонуємо замінити Бітрікс24 на ряд інших, більш професійних продуктів.

Більшість запропонованих нами продуктів входять в бізнес-пакети Microsoft 365. Вони покривають більше ніж 75% функціоналу Бітрікс24, але при цьому дають набагато більше інших функціональних можливостей. Це дозволяє перевести вашу компанію на більш зрілий рівень автоматизації процесів.

1. Комунікації – Teams та Exchange Online. Exchange Online, яку ми зазвичай використовуємо через Outlook

Найкраща для бізнесу система електронної пошти з системою управління задачами та календарем. Комунікатор Teams дозволяє не тільки обмінюватися повідомленнями, проводити відеоконференції, ділитися файлами та багато іншого. Teams пропонує комплексний підхід: створення проектних та організаційних команд в які можуть входити як власні співробітники так і зовнішні підрядники. По суті Teams вміщує в собі функціонал у правління проектами та має навіть Kanban дошку для візуалізації прогресу проекту. По суті ці дві системи формують Сучасне Робоче Середовище для сучасної компанії, яка стала на шлях цифрової трансформації.

2. Корпоративний портал – SharePoint Online

Це місце для спільної роботи, обміну документами та інформацією. SharePoint та OneDrive в Microsoft 365 - це хмарні сервіси, які допомагають організаціям ділитися та керувати контентом, знаннями та додатками.

3. Електронний документообіг – SharePoint Online та Office 365

Сюди входять Word, Excel, PowerPoint та інші програми, які дозволяють створювати, редагувати та зберігати документи. Система електронного документообігу на SharePoint Online відкриває широкі можливості автоматизації процесів погодження договорів та інших документів, одночасної роботи над ними, зберігання версійності, а також інтеграції з системами зовнішнього документообміну, такі як Вчасно МедОК, накладання ЕЦП, тощо.

4. CRM система - Dynamics 365 Sales

Ця система від Microsoft надає всі необхідні інструменти для управління взаємодією з клієнтами. Вона дозволяє відстежувати взаємодії з клієнтами, аналізувати продаж, прогнозувати майбутній попит, проводити маркетингові кампанії.

5. Управління проектами

Microsoft Project. Цей продукт дозволяє планувати, координувати та контролювати проекти будь-якої складності.

6. HR-менеджмент

HRExpert на SharePoint Online або більш функціональний Dynamics 365 Human Resources. Ці продукти допоможуть вам управляти всіма аспектами роботи з персоналом.

7. Облік часу та завдань - Planner та To-Do

Ці інструменти дозволяють планувати завдання, відстежувати їх виконання та контролювати витрачений час. Planner - це рішення Kanban, яке спрощує управління завданнями та списками завдань для команд. To-Do дозволяє вам додавати контекст до вашого завдання, додавши зображення, документ або інший файл до вашого завдання.

8. Мобільні додатки

Microsoft 365 має мобільні версії всіх своїх основних продуктів, що дозволяє вам працювати з будь-якого пристрою. Додаток Microsoft 365 об'єднує Word, Excel та PowerPoint з ексклюзивними функціями, щоб стати вашим основним продуктивним мобільним додатком.

Крім вищесказаного, перехід на бізнес платформу Microsoft, надасть можливість самостійно продовжувати автоматизувати процеси компанії використовуючи платформу low-cone/now-code Power Platform, про що ми вже писали в нашому блозі. Також, не можна не згадати, що компанія Microsoft надала для широкого вжитку оновлену штучним інтелектом пошукову систему Bing, а в недалекому майбутньому помічник на основі ШІ під назвою Copilot з'явиться в більшості додатків платформи.  

TechExpert має великий досвід з автоматизації бізнес-процесів та впровадженні програмних рішень. Наша професійна команда зможе допомогти вам з переходом на нові продукти, навчити вашу команду користуватися ними та надати необхідну підтримку.

Якщо ви зацікавлені в переході з Бітрікс24 на продукти Microsoft або ви хочете дізнатися більше про цей процес, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми будемо раді допомогти вам зробити цей перехід максимально гладким та ефективним.