fbpx
Microsoft 2021
26May 2021

25-26 травня компанія Microsoft провела щорічну конференцію Microsoft Build. За словами спікерів, у девелоперів з’явиться більше можливостей, щоб допомогти зі sustainable development. Серед головних анонсів, на які варто звернути увагу:

Компанія запустить додатки Linux на базі графічного інтерфейсу користувачів (GUI) в Windows 10. Тепер девелопери зможуть безпосередньо запускати редактори, утиліти nf всі необхідні додатки для розробки, виправлення, перевірки q управління створених додатків Linux.

Завдяки співпраці з OpenAI компанія Microsoft створила інструмент штучного інтелекту на основі нейромережевої моделі GPT-3. Цей інструмент буде інтегрований в low-code розробку продукту Power Apps і допоможе з автозаповненням коду.

Microsoft разом з партнерами планує скоро запустити Фонд Green Software Foundation. Основна мета фонду полягає в підтримці екосистеми планети. Фонд об’єднує різні стандарти, практики, інструменти та професіоналів для впровадження ідеї sustainable development в сферу розробки.

Запускається нова категорія сервісів Azure Applied AI. З їх допомогою девелопери зможуть набагато швидше розробляти рішення з використанням штучного інтелекту для популярних сценаріїв в бізнес-сфері. Серед сценаріїв: робота з клієнтами, аналіз і перевірка документів, робота з даними з різних матеріалів і багато іншого.

Об’єднання можливостей GitHub і Azure Security Center. Це дозволить розробникам стежити за результатами аналітики контейнерів з GitHub Actions. За допомогою подібної інтеграції команди Security Operations зможуть швидше помічати і повідомляти про проблеми в мережі розробникам, а ті відповідно зможуть швидше їх виправляти.

Тепер девелопери будуть використовувати Azure Arc для відкриття різних сервісів Azure на основі Kubernetes. Це дозволить працювати з додатками Azure на локальних серверах, обладнанні граничних обчислень і різних хмарах від різних провайдерів послуги.

Microsoft представив нововведення для девелоперів, які працюють з Microsoft Teams. Тепер вони зможуть впровадити набагато більше сценаріїв з використання програми. Серед яскравих прикладів: API автоматизація онлайн-зустрічей (на кшталт автоматичного початку і завершення), виступ відразу декількох співробітників, можливість використовувати власні фони під час використання Together mode і, нарешті, відкриття аудіо- та відеопотоків в реальному часі для перекладу, заміток і розшифровування сказаного.

Компанія впровадила розширення Visual Studio в продукт Power Platform. З його допомогою девелопери зможуть використовувати функції Visual Code в Power Platform, щоб спільно працювати над проектами разом з іншими відділами і девелоперами.


Як бачимо, Microsoft все так само наголошує на розвитку Microsoft Azure, розв’язанні питань безпеки, створенні ефективного робочого місця та комунікації в період віддаленої роботи. Подивимося, що з цього вийде.