fbpx
Windows 10 - операційна система від компанії Microsoft для персональних комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, лептопів-трансформерів і смартфонів/

Microsoft Windows 10 Education для освітніх установ базується на версії Windows 10 Enterprise, але має поліпшені можливості, розроблені з урахуванням вимог цих організацій. Студенти і школярі, які використовують версії Home і Professional, мають право оновити ОС до версії Education.

Прекрасний вибір для освіти →

  • Набір засобів для освіти. Microsoft 10 Education пропонує широкі можливості для поліпшення якості навчання. У магазині розробника пропонується великий вибір програм, які відкривають двері для дослідницької праці та отримання освіти. Функціональна насиченість операційної системи дозволяє одночасно виконувати безліч завдань, застосовувати цифрові чорнила і проводити спільну роботу в режимі онлайн.
  • Доступні рішення. Компанія Microsoft усвідомлює необхідність дотримання наявного шкільного бюджету, тому намагається забезпечити освітні установи доступними пристроями Windows, які взаємодіють з безліччю різної периферійної техніки. Для істотної економії коштів навчальні заклади можуть придбати програмне забезпечення за програмами корпоративного ліцензування.
  • Безпека. Освітнім закладам потрібні надійно захищені рішення від різних шкідливих програм, при цьому повинна бути забезпечена практична ідентифікаційна система. Windows 10 Education забезпечує всі необхідні показники, піклуючись про безпеку даних (Device Guard, BitLocker) і спрощення входу в систему (Azure Active Directory).
  • Простота управління і оновлення. ля використання в навчанні потрібні спрощені рішення, які не викликають складнощів при взаємодії, тому Windows 10 Education пропонує зручне управління ІТ-інфраструктурою освітньої установи. А вбудовані оновлення мають мінімальну вартість. При цьому пропонуються на вибір зручні рішення: локальні або хмарні.

Використовуйте знайомий, перевірений продукт,
оптимізований для безпечної і ефективної роботи в класі

Windows 10 Education

Консультація

Windows 10 Pro - це «десктопна» операційна система, розроблена на базі Windows 10 Home. Версія створена з врахуванням потреб малого бізнесу, дозволяє ефективно управляти пристроями і програмами, захищати конфіденційні дані, підтримує сценарії максимально продуктивного віддаленого і мобільного використання, дає змогу використовувати різні хмарні технології.

Цю версію можна використовувати Windows Update для бізнесу, щоб знизити вартість обслуговування, отримати повний контроль над установкою оновлень, максимально швидкий доступ до оновлень безпеки і новітніх інновацій Microsoft.

Прекрасний вибір для бізнесу →

  • Доступ до домену. Підключіться до навчального, бізнес-домену або Azure Active Directory для роботи з мережевими файлами, серверами, принтерами тощо
  • Вдосконалене шифрування. BitLocker забезпечує додатковий захист і надійно захищає ваші дані шляхом шифрування і управління безпекою.
  • Віддалений вхід в систему. Windows 10 дозволяє входити в систему через віддалений робочий стіл і використовувати професійний ПК, де б ви не знаходилися.
  • Віртуальні комп'ютери. Hyper-V дозволяє створювати і використовувати віртуальні машини, щоб одночасно працювати в декількох операційних системах на одному і тому ж комп'ютері.
  • Ваші програми в Магазині. Windows 10 дозволяє створити в Магазині Windows особистий кабінет додатків для легкого доступу до додатків компанії.

Вона просто працює

Windows 10 — це та сама Windows, до якої ви звикли, тільки набагато краще. Такі технології, як InstantGo1, дозволяють швидко включити пристрій і миттєво продовжити роботу. Крім того, Windows 10 пропонує більше вбудованих засобів безпеки, ніж будь-коли раніше, і надійно захищає пристрій від шкідливих програм.

Робіть все одночасно

Виконуйте одночасно безліч завдань, як неперевершений майстер своєї справи, використовуючи чотири додатки на одному екрані за один раз. Переповнений екран? Створюйте віртуальні робочі столи, щоб отримати більше простору і використовувати тільки те, що вам потрібно. При цьому всі ваші повідомлення і основні настройки зберуться в одному легкодоступному екрані.

Continuum

Кращий екран — це той, яким ви користуєтеся прямо зараз, тому що Windows 10 підлаштовує його під ваші дії і пристрої. Екранні функції адаптуються для легкості навігації, а додатки ідеально виглядають як на дрібних, так і на великих екранах..

Вона ваша — и тільки ваша

Ваше пристрій з Windows 10 завжди вас впізнає і тепло привітає. Завдяки функції Windows Hello пристрій вітає вас на ім'я та включається, впізнавши вас. Вхід в систему виконується автоматично, і вам не потрібно запам'ятовувати і вводити пароль.

Всі функції версії Windows 10 Home
плюс функції для бізнесу: шифрування, віддалений вхід, створення віртуальних машин і багато іншого


Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, звертайтесь за наступними контактами: