fbpx

Робоче місце співробітника безумовно є важливою складовою ІТ-інфраструктури будь-якої компанії. Надання сучасних сервісів для успішної роботи співробітників, захист даних, можливість працювати з мобільних пристроїв, централізоване управління даними, користувачами, пристроями – лише невеликий обсяг задач, які стоять перед будь-яким ІТ-департаментом.

Компанія Microsoft трансформувала свої ключові користувацькі технології з великовагових та дорогих рішень у фінансово доступні сервіси з різноманітними наборами інструментів – Microsoft 365.

Продукти Microsoft 365

Сервіси продуктивності співробітників M365

Побудуйте ефективний та надійний робочий процес у найкоротші терміни за допомогою набору сервісів Office 365, серед яких:

 • Пакет Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint і т.д.);
 • Корпоративна пошта, у тому числі календарі, контакти, задачі;
 • Корпоративні портали та файлові сховища з гнучкою системою рольової моделі та широкими можливостями колоборативної роботи;
 • Засоби комунікації з можливістю побудови корпоративної телефонії;
 • Сервіси CRM;
 • Управління проектами;
 • Створення графічних елементів.

Особливої уваги заслуговує той факт, що увесь широкий асортимент сервісів представлений як у пакетних рішеннях, так і як окремі програмні продукти. Таким чином, кожна організація може придбати тільки ті інструменти, які необхідні для забезпечення повноцінної роботи співробітників.

Microsoft Office 365

Детальніше

Ефективна командна робота
з будь-якого пристрою і у будь-якій точці планети

Сервіси захисту даних та управління користувачами в M365

Важливим аспектом використання Microsoft 365 – є комплексний захист даних від вірусних атак, проникнення та спам-розсилок. Програмний комплекс Microsoft 365 має вбудовані сучасні потужні системи захисту, які дозволяють безпечно працювати на будь-якому пристрої та у будь-якій мережі.

Забезпечте захист даних, користувачів та пристроїв завдяки потужним інструментам Microsoft 365

Управління мобільними пристроями з Enterprise Mobility Suite

Надійність операційної системи в M365

Операційна система Windows 10 Enterprise, що є одним із компонентів Microsoft 365, дозволяє надійно захищати робочі станції користувачів та завжди мати свіжу версію ОС, завдяки таким перевагам:

 • вбудовані механізми захисту;
 • аналіз стану робочих станцій та підготовка звітів з рекомендаціями;
 • автоматичне оновлення операційної системи Windows;
 • централізоване виявлення проблем та їх усунення.

І це тільки короткий перелік усіх переваг ОС Windows 10 Enterprise.

Необхідна консультація? Зв'яжіться з нами!

Зв'язатися

Демонстрація Microsoft 365 Business

Можливості роботи на будь-якому пристрої – ще одна перевага сервісів Microsoft 365, яка доступна користувачам. Усі інструменти доступні із будь-якого браузера. Для мобільних пристроїв передбачено більше 20-ти різноманітних додатків, які тісно та безшовно інтегровані між собою та працюють на будь-якій мобільній операційній системі.

Керування сервісами, даними та користувачами здійснюється через центр адміністрування Microsoft 365 шляхом повного контролю і використання широкого арсеналу налаштувань, процедур розгортання.

Microsoft 365 – це високотехнологічні сервіси корпоративного рівня з потужними засобами захисту, широким та гнучким функціоналом, можливістю працювати з будь-якого пристрою та з будь-якої точки планети, при цьому використовуючи звичні для користувачів програмні продукти. Все це робить впровадження М365 легким та запобігає опору з боку користувачів.

Тарифні плани Microsoft 365

Microsoft 365 F3

ЗАМОВИТИ

Microsoft 365 E5

ЗАМОВИТИ

Передплата на рік: ціна на користувача в місяць$10,00$57,00
Microsoft Office Desktop (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access)
Microsoft Office WEB, mobile (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access)
Access не включено
Можливість встановлення додатків і служб на 5 мобільних і стаціонарних пристроївТільки 5 мобільних пристроїв
Хостинг електронної пошти — Exchange
Exchange Archive
Обмежено
Bookings
Сховище OneDrive для бізнесу
Обмежено
Microsoft Stream
Обмежено
Sway для Microsoft 365
SharePoint — корпоративна інтрамережа та сайти груп
Обмежено
Yammer
Збори та голосовий зв'язок (Microsoft Teams, Голосові дзвінки, Телефонна система)тільки Teams
Управління завданнями та автоматизація бізнес-процесів (Планувальник Microsoft, Microsoft To Do, Power Apps, Power Automate)
Обмежено
MyAnalytics
Power BI Pro
Управління пристроями та додатками: корпоративна ОС Windows, Центр адміністрування M365, Microsoft Intune, Windows Autopilot, Microsoft Endpoint Configuration Manager
Управління ідентифікацією та доступом: Windows Hello, Credential Guard і прямий доступ; Azure Active Directory Premium (план 1 і план 2)
крім Azure AD Premium (план 2)
Захист від загроз: Microsoft Advanced Threat Analytics, Антивірусна програма «Захисник Windows» і Device Guard, Advanced Threat Protection в Microsoft Defender, Розширений захист від загроз Microsoft 365 і Azure тільки Advanced Threat Analytics, "Захисник Windows" і Device Guard
Захист інформації: Захист від втрати даних в M365, Windows Information Protection і BitLocker, Azure Information Protection (план 1 і план 2), Cloud App Securityтільки Windows Information Protection і BitLocker, Azure Information Protection (план 1)
Управління безпекою: Оцінка безпеки (Майкрософт), Центр безпеки та відповідності вимогам Майкрософт
Передові інструменти для дотримання вимог: Advanced eDiscovery, захищене сховище, Розширене управління даними, шифрування служб за допомогою ключа клієнта, Privileged Access Management
Кількість користувачівНе обмеженоНе обмежено
Передплата на рік: ціна на користувача в місяць$10,00$57,00

Microsoft 365 F3

ЗАМОВИТИ

Microsoft 365 E5

ЗАМОВИТИ