Платформа Microsoft Teams є сучасним робочим місцем будь-якого співробітника, незалежно від його місця розташування. Microsoft Teams дозволяє учасникам робочої групи:

  • Організовувати онлайн-зустрічі
  • Проводити аудіо- та відеоконференції
  • Публікувати в рамках робочого простору команди новини та загальні документи
  • Вести планування спільної діяльності учасників команди
  • Підключати додаткові онлайн-сервіси Microsoft

Teams – це простір для колективної роботи, засноване на 4х ключових ідеях – чат, центр взаємодії, можливості індивідуальних налаштувань і надійний захист.

Чат для роботи над проектами

У Microsoft Teams чати організовуються по бесідам. Завдяки цьому всі члени команди можуть активно брати участь в спілкуванні й залишатися в курсі всіх подій. Чати діляться на колективні (листування видно всім учасникам) та індивідуальні, вміст яких видно тільки двом учасникам.

Teams, як і Office 365, працює за принципом груп, учасники яких можуть спілкуватися і взаємодіяти в усіх додатках O365. У кожній з таких груп можна додатково створювати колективні чат-канали для обговорення, розміщення й обробки файлів. Дані чат-канали видно тільки учасникам певної групи. Всі матеріали листувань зберігаються, завдяки чому є можливість пошуку.

Однією з особливостей Microsoft Teams є можливість відправляти електронні листи всьому каналу зі збереженням форматування (Markdown) і вкладень. Крім того, ви зможете отримувати коментарі до листа та оповіщення.

А бібліотека emoji, GIF-анімацій, користувацьких наклейок і мемів дасть можливість привнести щось забавне і приватне в робочий цифровий простір.

Центр взаємодії команди

У Microsoft Teams вбудовані сервіси Office 365, включаючи Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Power BI та інші. Наприклад, інструмент Microsoft Graph дозволяє аналізувати інформацію й ділитися результатом з учасниками групи. Користувачі можуть спільно працювати над документами, зідзвонюватися і проводити відеоконференції.

Для зручності Microsoft додав можливість планувати та повторювати наради в календарі зайнятості учасників команди. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту й обмінюватися інформацією.

Можливості індивідуальних налаштувань

Кожна організація і кожна команда унікальні, тому в Microsoft Teams є можливість індивідуального налаштування функцій.

При організації спілкування учасники команди можуть створювати окремі теми. Теми можна налаштовувати за допомогою функції Tabs, яка забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних документів і додатків. Дану функцію можна застосовувати до таких сервісів Office 365 як OneNote, SharePoint і Planner, або до сторонніх рішень. У Microsoft Teams, як і в Exchange, є можливість отримувати повідомлення й оновлення від сторонніх сервісів, наприклад, GitHub або Twitter.

Крім того, в корпоративне середовище Teams можна впроваджувати інтелектуальні сервіси. Це реалізується за допомогою Microsoft Bot Framework. Вже є 120 інтеграцій, серед них є і боти від ModuleQ, hipmunk і Growbot.

Зараз ведуться роботи по додаванню нових можливостей інтеграції з SAP і Trello. Рішення SAP SuccessFactors дасть можливість керівникам і співробітникам стежити за виконанням завдань і продуктивністю роботи в рамках Microsoft Teams. За допомогою Trello учасники команд зможуть легко завершувати проекти завдяки дашбордам, спискам і карткам, не виходячи з Teams.

Таким чином компанія або окрема команда можуть створити свій власний центр для спільної роботи.

Безпека Microsoft Teams

Microsoft Teams створений на базі корпоративної хмарної інфраструктури Office 365, тому користувачі отримають той рівень захисту, на який розраховують.

Teams підтримує глобальні стандарти, зокрема SOC 1, SOC 2, типові положення ЄС, ISO27001 і HIPAA. Постійне шифрування і багатофакторна аутентифікація забезпечують просунутий захист даних всередині команди.