Досі платите за Microsoft? Припиніть це робити!

Не упустіть шанс скористатися хмарними сервісами Microsoft 365 (як пакетом, так і окремими продуктами, наприклад, Project, Visio, Power BI, Exchange Online, Teams, Enterprise Mobility + Security E5), Dynamics 365 та публічною хмарою Microsoft Azure задарма!

Нагадуємо, що компанія Microsoft з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну підтримала українських користувачів, надавши спочатку тріальні ліцензії на подовжений період, а потім і реліфи (100% знижка!) на існуючі та нові підписки. Ви все ще можете встигнути скористатися акцією! Напишіть нам прямо зараз.

Для кого актуально?

  • Для нових клієнтів, що хочуть впровадити у своїй організації хмарні продукти Microsoft
  • Для існуючих клієнтів, які мають підписки М365 чи користуються віртуальними ресурсами Azure

Ми допоможемо вам зекономити ваш бюджет!

Якщо ви вже маєте підписки М365 та продовжуєте за них платити, зв’яжіться з нами і ми перевіримо чи підпадають ваші підписки під програму допомоги від Microsoft. Можливо ваш постачальник просто не повідомив вам про таку можливість?

Період дії акції: до 30 листопада 2023 року.

За консультацією та більш детальною інформацією звертайтеся до нас. Оцініть переваги хмарних технологій Microsoft разом з Techexpert!

* Під безкоштовно мається на увазі оплата мінімальної вартості підписки (~1 грн.)

** Усі замовлення CSP > 200 місць / >20 тис. дол. та будь-яке нове замовлення в Azure потребують попереднього схвалення від Microsoft для отримання фінансової допомоги.