fbpx
9Jun 2022
Jun 9, 2022

Сьогодні, через економічну кризу в країні, значна частина компаній не в змозі утримувати та обслуговувати власну IT інфраструктуру як раніше. Не вистачає фінансових ресурсів для того, щоб розвивати та підтримувати існуючу локальну інфраструктуру. Також, більшість компаній страждає від нестачі технічних спеціалістів, що обслуговували інфраструктуру.

Окрім цього, значна частина співробітників була змушена евакуюватись в безпечні місця та чекати на більш стабільну ситуацію в країні. Це змушує компанії шукати способи, як організувати та убезпечити віддалений доступ співробітників до ресурсів компанії.

На щастя, існують хмарні технології та сервіси, що здатні допомогти компаніям підтримувати свою роботу в такий нелегкий час. Зокрема, ми хотіли би розповісти про рішення, що входять в Microsoft Azure.

Microsoft Azure

Microsoft Azure – це платформа, що пропонує як IaaS рішення для обчислювальної інфраструктури (віртуальні сервери, сховища даних), так і PaaS середовище для розробників, а також програмне забезпечення завдяки SaaS послузі. В Microsoft Azure зібрана колекція інтегрованих хмарних сервісів та інструментів для аналітики, обчислення, баз даних, мобільних пристроїв, мереж, сховищ й Інтернету речей (IoT).

Платформа Microsoft Azure дозволяє компаніям частково чи повністю, тимчасово чи на постійній основі перенести свою наземну інфраструктуру в хмару. Таким чином зменшуються витрати на обслуговування локальної інфраструктури, забезпечується доступність сервісів з будь-якого місця та пристрою, полегшується процес організації дистанційної роботи.

А завдяки використанню платформи як послуги (PaaS) від Microsoft Azure, можна значно підвищити продуктивність будь-якого розробника чи ІТ-фахівця. Інтегровані інструменти, попередньо створені шаблони та керовані служби полегшують створення корпоративних, мобільних, а також IoT додатків. Керування ними швидке та легке, завдяки використанню вже існуючих навичок та знань для роботи зі знайомими технологіями.

Переваги міграції інфраструктури в Microsoft Azure:

★ Гнучкість та масштабованість

Завдяки міграції до хмари Azure компанії можуть легко масштабувати обчислювальні ресурси відповідно до існуючих робочих навантажень та потреб бізнесу. Персоналізоване рішення Azure підходить для організацій будь-якого розміру та будь-якої галузі. Крім того, Azure підтримує майже будь-які ОС, мови, інструменти або фреймворки, які використовують в своїй роботі компанії.

★ Підвищена доступність і надійність

Завдяки міграції в хмару Azure співробітники отримують доступ до даних у хмарі з будь-якого місця та в будь-який час, адже дані обробляються та розміщуються у понад 100 дата центрах Microsoft розташованих в різних куточках світу.

★ Аварійне відновлення та безпека даних

Ще однією важливою перевагою хмарної міграції Microsoft Azure є численні рішення для аварійного відновлення. Завдяки цим рішенням компанії в змозі відновити втрачені дані за короткий час та забезпечити безперервність надання послуг навіть під час будь-якої катастрофи.

★ Рішення для створення віртуальних робочих столів

Ваша команда повинна мати можливість працювати вдома, за кордоном, під час подорожей або в офісі та мати однаковий доступ до свого робочого столу, де б не знаходились співробітники. Тому, вкрай важливо забезпечити співробітників доступом до захищеного середовища, в якому будуть розміщуватись віддалені робочі столи з необхідними даними і програмами компанії.

Організувати такий захищений та стабільний доступ можливо за допомогою такого Desktop-as-a-Service рішення як Azure Virtual Desktop.

★ Azure Virtual Desktop

Віртуальні робочі столи Azure – це комплексна хмарна платформа віртуалізації настільних комп’ютерів і додатків, яка забезпечує найкращий віртуальний досвід роботи з Windows і Office, що надаються через платформу Azure.

Однак віддалена робота — не єдиний спосіб використання цього рішення. Віртуальні робочі столи Azure вважаються найбезпечнішою загальнодоступною хмарною DaaS послугою. Доступ до віртуальних машин (ВМ) в AVD захищений системою автентифікації Azure Active Directory. Компанії можуть використовувати багатофакторну автентифікацію та умовний доступ відповідно до своїх потреб і залежно від профілю співробітника.

Віртуальні робочі столи Azure пропонують легкий спосіб надати всій вашій команді безпечний доступ до інформації та програм, які їм потрібні на своїх пристроях. Це економить час, ресурси та підвищує ефективність співробітників.

★ Резервування інфраструктури

Для підтримки безперервної роботи всієї інфраструктури в будь-який час компаніям потрібно мати чіткий план по резервному копіюванню та відновленню даних, що буде включати надійне та просте рішення для швидкого відновлення після збоїв, кібератак, перебоїв у роботі електропостачання чи втрати інтернет з’єднання.

Багато компаній користуються послугами Microsoft як постачальника хмарних послуг, що пропонує рішення для резервного копіювання, оскільки це надійний спосіб захисту даних компанії.

Сховище служб Azure Recovery Services містить Azure Backup і Site Recovery – дві служби, які надають можливість захистити дані за межами власного центру обробки даних. Azure Backup – це рішення для резервного копіювання, яке реплікує дані в хмару Azure, а Azure Site Recovery надає вам рішення для автоматичного відновлення після збою для серверної інфраструктури, без необхідності налаштовувати другий центр обробки даних або орендувати стійку в цод.

Відновлення роботи компанії це завжди трудомісткий процес, що потребує значних зусиль. Проте, якщо використовувати вже готові рішення Microsoft Azure, то цей процес стає легким та швидким.

Компанія Techexpert є сертифікованим партнером Microsoft та пропонує послуги з міграції до хмарної платформи Microsoft Azure та сервісну підтримку цього рішення.

Звертайтесь і наші спеціалісти допоможуть розробити оптимальний план переносу вашої інфраструктури в хмару Azure та підберуть рішення для резервування вашої інфраструктури.