fbpx

Програма Microsoft Imagine Academy є міжнародною програмою підготовки ІТ-фахівців в загальноосвітніх, вищих і профільних навчальних закладах, яка надає доступ до передових ІТ-курсів і сертифікації. Програма Microsoft Imagine Academy надає комплексне рішення для отримання ІТ-знань для студентів і викладачів.

Програма Microsoft Imagine Academy допомагає учням підготуватися до працевлаштування в складному і великому світі, що висуває високі вимоги до технічних знань і навичок. А викладачам дозволяє виділитися на фоні колег і отримати додаткові переваги за рахунок професійної сертифікації, яка є показником рівня компетентності.

Комп’ютерні науки

Підготуйте учнів до вузу і успішної кар’єри завдяки знанням в сфері розробки програмного забезпечення і додатків.

ІТ-інфраструктура

Розвивайте навички ІТ-адміністрування і використання рішень на основі хмарних платформ, які користуються попитом у сучасному світі.

Продуктивність

Допоможіть учням підвищити ефективність роботи в Microsoft Office та інших програмних продуктах при вирішенні різноманітних завдань на роботі і в побуті.

Наука про дані

Дайте учням великі навички побудови запитів, аналізу та візуалізації даних, засновані на базовому знайомстві з Excel і знаннях по роботі з базами даних.

Ресурси навчальної програми Microsoft Imagine Academy допомагають розвинути професійні навички і підготуватися до сертифікації.

Microsoft Imagine Academy надає готові до використання повністю технологічні навчальні програми, плани уроків та інші ресурси, які економлять час викладачів на підготовці та проведенні курсу. Він також включає в себе керівництва з професійного розвитку і безкоштовні ваучери на сертифікаційні іспити для атестації викладачів і підтвердження їх навичок.

До складу підписки на Imagine Academy входить:
 • Система дистанційного навчання E-learning з набором онлайн курсів
 • Навчальні курси для викладачів ВНЗ
 • Плани занять і супутні навчально-методичні матеріали
 • Сертифікаційні іспити Microsoft для викладачів і слухачів курсів
 • Підписка Microsoft Imagine для навчальних лабораторій
 • Mаркетингові матеріали
Отримавши сертифікацію Microsoft, студенти зможуть:
 • Продемонструвати знання новітніх технологій.
 • Використовувати достовірну шкалу для зміни своїх досягнень і зміцнити віру в себе.
 • Домогтися більшого при отриманні вищої освіти або на роботі.
 • Заслужити повагу однолітків і роботодавців, а також отримати конкурентну перевагу.
 • Розпланувати кар’єрний шлях, заснований на безперервному вдосконаленні навичок роботи з технологіями Microsoft.
Підпишіться і станьте учасником: участь в програмі Microsoft Imagine Academy відкрита для всіх навчальних закладів, які можуть укладати угоди академічного корпоративного ліцензування Microsoft.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна більш детальна інформація, зв’яжіться з нами!

Написати