fbpx

Програма Microsoft Imagine Academy є міжнародною програмою підготовки ІТ-фахівців в загальноосвітніх, вищих і профільних навчальних закладах, яка надає доступ до передових ІТ-курсів і сертифікації. Програма Microsoft Imagine Academy надає комплексне рішення для отримання ІТ-знань для студентів і викладачів.

Програма Microsoft Imagine Academy допомагає учням підготуватися до працевлаштування в складному і великому світі, що висуває високі вимоги до технічних знань і навичок. А викладачам дозволяє виділитися на фоні колег і отримати додаткові переваги за рахунок професійної сертифікації, яка є показником рівня компетентності.

Комп’ютерні науки

Підготуйте учнів до вузу і успішної кар’єри завдяки знанням в сфері розробки програмного забезпечення і додатків.

ІТ-інфраструктура

Розвивайте навички ІТ-адміністрування і використання рішень на основі хмарних платформ, які користуються попитом у сучасному світі.

Продуктивність

Допоможіть учням підвищити ефективність роботи в Microsoft Office та інших програмних продуктах при вирішенні різноманітних завдань на роботі і в побуті.

Наука про дані

Дайте учням великі навички побудови запитів, аналізу та візуалізації даних, засновані на базовому знайомстві з Excel і знаннях по роботі з базами даних.

Ресурси навчальної програми Microsoft Imagine Academy допомагають розвинути професійні навички і підготуватися до сертифікації.

Microsoft Imagine Academy надає готові до використання повністю технологічні навчальні програми, плани уроків та інші ресурси, які економлять час викладачів на підготовці та проведенні курсу. Він також включає в себе керівництва з професійного розвитку і безкоштовні ваучери на сертифікаційні іспити для атестації викладачів і підтвердження їх навичок.

До складу підписки на Imagine Academy входить:
 • Система дистанційного навчання E-learning з набором онлайн курсів
 • Навчальні курси для викладачів ВНЗ
 • Плани занять і супутні навчально-методичні матеріали
 • Сертифікаційні іспити Microsoft для викладачів і слухачів курсів
 • Підписка Microsoft Imagine для навчальних лабораторій
 • Mаркетингові матеріали

Компанія «TechExpert» офіційний представник компанії «Майкрософт Україна», у рамках впровадження програмного продукту Microsoft Imagine Academy, пропонує послуги з надання безкоштовних консультацій щодо вступу в програму та її адаптації в вищих навчальних закладах, а також придбання відповідних прав на включення в програму.

Microsoft Imagine Academy є міжнародною програмою підготовки кадрів за ІТ-спеціальностями у середніх та вищих навчальних закладах. Програма розроблена для розширення можливостей працевлаштування, покращення комп’ютерної грамотності, проведення STEM-орієнтованого технічного навчання та сертифікації (Science, Technology, Engineering, Mathematics) і відповідає пріоритетним напрямам розвитку освіти у сфері інформаційних технологій України.

Оскільки Міністерство освіти і науки підтримує пропозицію компанії «Майкрософт Україна» та рекомендує керівникам вищих навчальних закладів розглянути можливості запровадження Microsoft Imagine Academy, довести цю інформацію до всіх структурних підрозділів (інститутів, коледжів, факультетів і т.д.), що мають технічні напрямки підготовки.

Процедура реєстрації у програмі Microsoft Imagine Academy:

Крок 1. Реєстрація Заявки на участь у програмі: залиште свій запит на придбання програмного продукту Microsoft Imagine Academy, напишіть нам листа або зателефонуйте.

Крок 2. Підписання Договору на поставку програмного продукту (передплатити Microsoft Imagine Academy). Разом з Договором навчальний заклад отримує рахунок на оплату.

Крок 3. Після оплати рахунку за щорічну участь в програмі, повна інформація про ваш освітній заклад буде перекладена на англійську мову і введена в міжнародну базу даних компанії Microsoft. Всі комунікації по коригуванню цієї інформації в подальшому, а також взаємодія з операторами європейської бази даних, візьмуть на себе співробітники компанії «TechExpert».

Крок 4. Після того, як пройде успішна реєстрація в міжнародній базі даних Microsoft, адміністратору програми з боку навчального закладу прийде лист «Повідомлення про прийняття в члени Програми Microsoft Imagine Academy», в якому буде вказана вся необхідна інформація для учасників програми.

Необхідна консультація чи додаткова інформація?

Зв’яжіться з нами

Отримавши сертифікацію Microsoft, студенти зможуть:
 • Продемонструвати знання новітніх технологій.
 • Використовувати достовірну шкалу для зміни своїх досягнень і зміцнити віру в себе.
 • Домогтися більшого при отриманні вищої освіти або на роботі.
 • Заслужити повагу однолітків і роботодавців, а також отримати конкурентну перевагу.
 • Розпланувати кар’єрний шлях, заснований на безперервному вдосконаленні навичок роботи з технологіями Microsoft.
Підпишіться і станьте учасником: участь в програмі Microsoft Imagine Academy відкрита для всіх навчальних закладів, які можуть укладати угоди академічного корпоративного ліцензування Microsoft.

Переваги участі


Навчальним закладам:

 • Конкурентні переваги в очах абітурієнтів, залучення інвестицій роботодавців
 • Економія часу викладача та підвищення якості освітніх послуг у сфері ІКТ
 • Надання учням навчання за затребуваними на ринку праці професіями
 • Програма призначена як для студентів, так і для ІТ-фахівців і користувачів
 • ВНЗ набуває визнання та довіру, а викладачі і студенти – комплексну систему навчання та інтерактивні засоби для спільної роботи
 • Можливість гнучкого включення авторизованих навчальних ресурсів в навчальний план
 • Реалізація компетентнісного підходу в викладанні ІКТ-дисциплін

Викладачам:

 • Економія часу завдяки автоматизації виконання рутинних операцій
 • Комплексна система про вчення й інтерактивні засоби для спільної роботи зі студентами
 • Побудова оптимізованого освітнього середовища, що підвищує ефективність викладання
 • Постійний доступ до найсвіжішої інформації Microsoft в області інформаційних технологій, що дозволяє підтримувати високий рівень кваліфікації

Студентам:

 • Знання та навички, набуті в результаті навчання, дадуть можливість скласти іспити на міжнародний сертифікат, що, безумовно, послужить прекрасним стартом для початку трудової діяльності в сучасному суспільстві
 • Отримані знання дозволять випускникам почувати себе впевнено в сучасному світі, насиченому швидко розвиваючими інформаційними технологіями
 • Побудова оптимізованого освітнього середовища, що підвищує ефективність навчання
 • Навчання за затребуваними на ринку праці професіями

Якщо у вас залишилися питання або потрібна більш детальна інформація, зв’яжіться з нами!

Написати