Захист корпоративних даних з хмарним сервісом Microsoft Purview Information Protection

Сьогодні хочемо розповісти про інструмент для забезпечення високого рівня конфіденційності та якісного захисту вашої корпоративної інформації при використанні хмарних сервісів Microsoft.

Який інструмент для цього використовувати та які переваги отримає ваш бізнес – про це далі в нашій статті.

Набір хмарних засобів Microsoft Purview Information Protection

Щоб підвищити захищеність чутливих даних від витоку у хмарному середовищі Microsoft365, Techexpert рекомендує використовувати Microsoft Purview Information Protection (скорочено MIP). Він дозволяє організаціям виявляти, класифікувати та маркувати свої дані на основі їх конфіденційності та застосовувати до них політики захисту. Ці політики можуть містити такі параметри, як шифрування, керування правами та контроль доступу.

Для класифікації та захисту чутливої інформації на основі її рівня конфіденційності використовуються мітки конфіденційності. Вони надають організаціям можливість застосовувати узгоджену політику захисту для всіх типів інформації, включаючи документи, електронні листи та інші типи цифрових активів. Мітки конфіденційності забезпечують класифікацію даних і додатковий захист файлів і електронних листів у SharePoint, OneDrive, Exchange і локальних сховищах. Вони переміщуються з документом або електронною поштою, до яких вони застосовані, захищаючи їх, де б вони не були.

Ось кілька причин, чому організації використовують мітки конфіденційності:

  • Захист конфіденційної інформації: мітки конфіденційності дозволяють організаціям застосовувати відповідні заходи захисту конфіденційної інформації, наприклад шифрування, обмеження доступу або водяні знаки. Це допомагає переконатися, що конфіденційна інформація доступна лише авторизованим користувачам і захищена від несанкціонованого доступу, розголошення або неправомірного використання.

  • Дотримання галузевих нормативних вимог відповідності: багато організацій підпадають під нормативні вимоги, які передбачають захист конфіденційної інформації, як-от GDPR, HIPAA або PCI DSS. Мітки конфіденційності можуть допомогти організаціям продемонструвати відповідність цим вимогам, забезпечуючи послідовний спосіб класифікації та захисту конфіденційної інформації.

  • Спрощення керування: можна централізовано керувати мітками конфіденційності та застосовувати їх автоматично на основі політик. Це спрощує керування конфіденційною інформацією та зменшує ризик людської помилки або невідповідності.

  • Співпраця: позначки конфіденційності можуть сприяти співпраці між різними зацікавленими сторонами, надаючи чіткий спосіб повідомити конфіденційність інформації та заходи захисту, які до неї застосовуються. Це допомагає гарантувати, що всі, хто бере участь у співпраці, знають про конфіденційність інформації та можуть правильно з нею поводитися.

Таксономія міток – що таке і для чого потрібно

Щоб диференціювати спосіб обробки різних типів даних, Організації встановлюють рівні конфіденційності даних. Для представлення різних рівнів класифікації, необхідних для захисту даних організації, визначається таксономія міток (схема класифікації даних організації).

Мітки MIP узгоджуються зі схемою класифікації даних, яку організація визначила, щоб описати засоби керування й захисту інформації організації. Кожна мітка має відповідні параметри, налаштовані для реалізації елементів керування.

Microsoft рекомендує використовувати наступну схему класифікації даних організації:

Застосування та керування мітками

В залежності від потреб підрозділів Організації створюються політики міток. Політики міток слугують для надання потрібних міток користувачам або групам в організації, щоб мітки можна було бачити та застосовувати.

Адміністратори управління інформацією та відповідності Організації визначають правила та умови для застосування міток.

Мітки можуть автоматично застосовуватися до документів та електронних листів, відповідаючи політикам організації та усуваючи здогадки користувачів. Кінцеві користувачі також мають можливість вручну вибирати мітки та застосовувати класифікацію самостійно.

Після того, як документи класифіковано та позначено, до них застосовуються відповідні обмеження, визначені політикою безпеки для захисту документів та обмеження доступу сторонніх осіб.

Конфігурації MIP керуються та оновлюються адміністраторами управління інформацією та відповідності Замовника згідно до змін у політиці класифікації та захисту даних.

Із впровадженням та налаштуванням МІР допоможе Techexpert

Команда Techexpert з радістю допоможе вашій компанії імплементувати дане рішення у ваше цифрове середовище. Ми маємо реальний кейс по впровадженню даного рішення.

Забезпечення конфіденційності корпоративних даних та захисту від витоку чутливої інформації в середовищі Microsoft 365

Забезпечення конфіденційності корпоративних даних та захисту від витоку чутливої інформації в середовищі Microsoft 365

Всі послуги та рішення з кібербезпеки від компанії Techexpert – перейти.

Спробуйте МІР для захисту корпоративних даних безкоштовно!

Нагадуємо, що до кінця березня 2024 компанія Microsoft для підтримки українських компаній надає 100% знижку на свої хмарні продукти М365, в тому числі на хмарні засоби захисту даних. Встигніть скористатися можливістю!

Якщо у вас залишилися питання або потрібна детальніша інформація, зв'яжіться з нами!