fbpx
3Sep 2021
Sep 3, 2021

Наближається нова еволюція Windows.
Операційна система Windows 11 побудована на базі вже знайомої системи, але вдосконалена для підвищення продуктивності працівників та покращення співпраці у одній з найбільш безпечних версій Windows.

Ключові особливості та основні моменти:

Підвищеня продуктивності співробітників
Підвищення продуктивності співробітників

Простий, потужний UX допомагає співробітникам зосередитись і бути більш продуктивним. Оптимізований інтерфейс системи допомагає позбутися безладу і зменшити когнітивне навантаження. Отримуйте доступ до всіх потрібних програм і з легкістю одночасно працюйте над кількома завданнями завдяки вбудованим макетам і персоналізованим віджетам. Робочі процеси можна автоматизувати прямо з робочого столу.

Більше досвіду спільної роботи
Більше досвіду спільної роботи

Нова ОС Windows – розумний спосіб взаємодії з інтегрованим Microsoft Teams. Відтепер зустрічатися та обмінюватися контентом легко. Вимкнення та ввімкнення звуку прямо на панелі задач. Автоматичні функції розмиття фону та шумопоглинання працюють в режимі реального часу.

Сумісний для ІТ
Сумісний для ІТ

Ви можете легко адаптуватись за допомогою сумісності програм та керування хмарами. Ви можете впевнено мігрувати, знаючи, що ваші улюблені програми та знайомі інструменти управління з Windows 10 так само працюватимуть за допомогою App Assure. Також тепер є більше контролю над оновленнями та можливість розгортання віддалених ПК відповідно до політики компанії.

Безпечний для всіх
Безпечний для всіх

Захистіть ваші дані та доступ до них за допомогою ОС із підтримкою Zero Trust. Захистіть свої бізнес-дані завдяки потужній вбудованій системі безпеки, включаючи апаратну ізоляцію, шифрування та захист від шкідливого програмного забезпечення. Система захисту без паролів дозволить легко захистити ідентифікацію користувачів.

А як щодо Windows 10?
А як щодо Windows 10?

Будьте впевнені, що пристрої з Windows 10 так само будуть отримувати оновлення, що допоможе вам залишатися продуктивними та захищеними.

Більшість ПК з Windows 10, що відповідають мінімальним вимогам для запуску нової ОС, будуть чітко позначені «Безкоштовне оновлення до Windows 11 (за наявності; див. нижче 2)».


1. Бізнес-функції Microsoft Teams ліцензуються окремо.

2. План розгортання оновлення Windows 11 завершується, і він розпочнеться наприкінці 2021 року і продовжиться до 2022 року. Конкретні терміни залежать від пристрою. Комерційні клієнти повинні звернутись до своїх ІТ-відділів щодо плану розгортання. Деякі функції вимагають специфічного обладнання, див. https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-11-specifications

Необхідна консультація?


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.