fbpx
11Aug 2021
Aug 11, 2021

Корпорація Microsoft анонсувала підвищення цін та оголосила про закриття програми ліцензування Open License Program

Інформуємо вас про підвищення цін на продукти Microsoft за програмою ліцензування Open License (OLP) у всіх країнах:

  • З 1 вересня 2021 на продукти Windows Server, RDS CAL, SQL Server – на 5%
  • З 1 жовтня 2021 на продукти Office Client – на 5%
  • З 1 листопада 2021 на інші «on-premise» продукти – на 5%

Просимо врахувати цю інформацію при купівлі ліцензії за програмою Open License Program та встигнути придбати програмні продукти до підвищення цін.

Ви можете продовжувати поновлювати та купувати нові ліцензії на програмне забезпечення, Software Assurance та онлайн-послуги за допомогою програми Open License до 31 грудня 2021 року.

З 1 січня 2022 року програма ліцензування Open License припиняє свою дію.
Комерційні, державні, освітні та некомерційні організації не зможуть купувати нові ліцензії або поновлювати ліцензії на програмне забезпечення, Software Assurance або онлайн-послуги за допомогою програми Open License.
Програми Open Value, Open Value Subscription не припинятимуть свою дію. Але відзначимо, що постійні ліцензії Майкрософт можна буде придбати лише за програмою CSP Perpetual.

Зручність ліцензування за програмою CSP Perpetual полягає в тому, що не потрібно робити великі одноразові платежі. Всі придбані програмні продукти оплачуються помісячно, по факту використання програмного забезпечення. Кількість користувачів можна змінювати в будь-який день. А програми, які не використовується, ви можете відключати, що теж зменшить фінансове навантаження на бюджет.

Ми рекомендуємо вже зараз розміщувати ваші замовлення за програмою CSP Perpetual, так як це швидко, зручно і дешевше.

Якщо у вас виникли додаткові питання – пишіть нам на sales@techexpert.ua