fbpx

Компанія TechExpert реалізує рішення в області уніфікованих комунікацій на базі рішень компанії LifeSize.

Lifesize Icon 450

Lifesize Icon 450 – це інтегрована plug-and-play система відеоконференцій, призначена для вирішення специфічних завдань і завдань, що виникають в обмежених за розмірами кімнатах. Вона поєднує в собі продуктивність повноформатної кімнатної системи з компактним дизайном і типовою для Lifesize простотою установки і експлуатації.

Lifesize Cloud

Lifesize Cloud – це комбінація програмного забезпечення, обладнання, послуг і UX, і є сервісом, який пропонує зручну і доступну відео-зв’язок для будь-якого смартфона, планшетного комп’ютера, ноутбука або спеціалізіруемого відео-обладнання. Lifesize Cloud поставляється у вигляді Software-as-a-service (SaaS) і призначений для організацій, які бажають впровадити професійну відеоконференцзв’язок без значних витрат на обладнання і обслуговуючий ІТ-персонал.

Lifesize UVC ClearSea

LifeSize UVC ClearSea представляє просте і гнучке рішення для миттєвого зв’язку між настільними або мобільними пристроями або підключення до конференц-кімнатах. Потужні інструменти віддаленого взаємодії, такі як індикатор присутності онлайн, текстові повідомлення, загальний доступ до робочого столу, трансфер дзвінка і можливість дзвінка на всі пристрої одночасно, забезпечує найвищу швидкість підключення і легкість роботи для всіх співробітників.


Додаткову інформацію, а також кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії TechExpert по телефону +38 (044) 596-00-68 або по e-mail sales@techexpert.ua