FortiOS 7.0: нові можливості оновлення

Fortinet Update

З виникненням нових технологій і розширенням мережі компаніям стало набагато складніше стежити за кібербезпекою корпоративної мережі. Частково це відбувається через високу швидкість змін. Але в основному проблеми виникають через неповну стратегію та розрізнені інструменти безпеки. Fortinet нарешті вирішив виправити існуючу ситуацію в останній версії FortiOS 7.0.

Платформа Fortinet Security Fabric

Поки багато постачальників намагаються створити рішення, яке бореться з усіма загрозами, вони не враховують розгалуженість мережі. Замість цього Fortinet вирішив працювати над поліпшенням інтегрованої платформи Fortinet Security Fabric. Вона націлена на роботу зі складною мережею та всебічну підтримку безпеки та продуктивності.

Головна перевага платформи полягає в тому, що вона швидко адаптується до змін в безпеці та мережі. Таким чином компанія має в своєму розпорядженні цілісної картиною стану всієї мережі і пристроїв при аналізі даних. Це допомагає з пошуком кіберзагроз та швидким реагуванням на них навіть в самій розгалуженій мережі.

Це стало можливо за допомогою підтримки великої кількості моделей сфери споживання в порівнянні з іншими рішеннями. Платформа також охоплює велике портфоліо продуктів, яке працює на основі FortiOS:

 • безпека мережі;
 • комутація та бездротовий доступ;
 • SD-WAN;
 • захист комп’ютерів;
 • управління доступом до корпоративної мережі;
 • захист публічного і приватних хмар;
 • автентифікація;
 • просунуті рішення з кібербезпеки на основі штучного інтелекту.

Важливі досягнення системи FortiOS 7.0

При роботі з безпекою мережі, багато компаній зіткнулися з певними проблемами, які можуть стосуватися кожної організації:

 • технології та інструменти від різних постачальників можуть заважати роботі один одного;
 • точкові рішення безпеки не дозволяють розширити мережу і адаптувати її під нові бізнес-вимоги.

Те ж рішення нульової довіри передбачає використання різних компонентів на зразок клієнта, автентифікації, проксі, системи безпеки. Але проблема полягає в тому, що компанії зазвичай отримують всі ці компоненти від різних провайдерів. А самі постачальники працюють на базі різних ОС і використовують відмінні консолі для адміністрування. В результаті використання рішення нульового довіри просто не має сенсу.

Fortinet вирішив вкласти в нову версію FortiOS 7.0 все те, чого не вистачає компаніям в створенні та підтримки безпеки мережі. Тепер у вашому розпорядженні з’явилося більше 300 функцій і оновлень, які доповнюють функціонал платформи Fortinet Security Fabric. Все це працює над забезпеченням скоординованої безпеки мережевий периферії, включаючи ПК, мережа, хмара і об’єктні технології. FortiOS 7.0 збільшує потенціал використання Fortinet Security Fabric, створюючи повноцінну структуру для управління важливими рішеннями безпеки.

Нові рішення FortiOS 7.0

Остання версія FortiOS 7.0 націлена на вирішення гострих проблем кібербезпеки:

 1. Мережевий доступ з нульовою довірою

Тепер користувачі FortiGate можуть використовувати Zero Trust Network Access (ZTNA) для створення безпечного доступу до певних мережевих ресурсів. Серед переваг:

 • доступ можна налаштовувати на основі ролі, типу пристрою та інших характеристик;
 • рішення перевіряє всіх користувачів і пристрої перед кожним сеансом використання програми;
 • приховує корпоративні програми з інтернету;
 • можливість розгортати одні і ті ж корпоративні політики з будь-якого пристрою та локації.

ZTNA може стати повноцінною заміною класичного VPN-з’єднання. А на сьогодні Fortinet – це  єдиний вендор, який надає це рішення на базі брандмауера і також зберігає високу ефективність, стабільний контроль і налаштування інтерфейсу.

 1. Security-as-a-Service (SASE) на основі хмарних рішень

Основна мета нової моделі споживання SASE – це  безпека роботи віддалених співробітників з будь-якої локації та з будь-якої програми. Fortinet налаштовує SASE навіть тим компаніям, які використовують рішення Thin Edge.

 1. SD-WAN

Fortinet Secure SD-WAN допомагає з самовідновленням, що прискорює і стабілізує роботу додатків. Fortinet також попрацював над розширенням можливостей пасивного аналізу для мультіхмарних і SaaS додатків для поліпшення якості віддаленої роботи.

 1. Підключення до мережі 5G

Щоб підвищити продуктивність і відмовостійкість бездротового підключення, версія FortiOS 7.0 використовує можливості не тільки WAN Edge, але і 5G, і LTE. З їх допомогою ваша компанія може створювати резервні копії поза офісом або підключатися до мережі, навіть коли інші підключення ненадійні.

 1. Адаптивна мультіохмарна безпека

Використовуючи це рішення, ви зможете контролювати гібридні хмари з одного середовища, підвищити рівень продуктивності та надійності. Крім цього, цього рішення корисно для автоматичного масштабування та балансу великого обсягу навантажень.

 1. NOC/SOC

FortiOS 7.0 пропонує високу операційну продуктивність для NOC і SOC хмарних середовищ за рахунок нових інструментів. Вони націлені на:

 • підвищення операційної продуктивності;
 • інтеграцію FortiManager і FortiAnalyzer з новою версією FortiSOAR у вигляді контейнера для комплексного управління процесами безпеки компанії;
 • спрощення дій, використовуючи центральний інтерфейс контролю через FortiCloud.
 1. FortiGuard Labs Threat Intelligence

Fortinet подбав про веб-захист віддаленої роботи. FortiGuard зручний тим, що пропонує широкий набір можливостей для захисту користувачів, інформації, пристроїв та Інтернет-доступу. За допомогою унікальної послуги фільтрації відео, ви можете організувати сильний захист віддаленої роботи співробітника в еру активного перегляду відео-контенту.


Компанії працюють не в той час, коли можна знехтувати безпекою корпоративної мережі. Тому перед вами стоїть два варіанти для вирішення ситуації:

 • ви використовуєте точкові рішення з безпеки у різних вендорів відповідно до ваших потреб;
 • ви скористаєтеся можливістю збудувати комплексну кіберзахист мережі на базі Fortinet.

У компанії TechExpert був успішний досвід в організації кіберзахисту мережі з використанням Fortinet і ми готові допомогти вам з тим же завданням. Дізнайтеся детально про технологію та переваги побудови вашого проекту на базі Fortinet у нашого фахівця.