Cпівпраця з Благодійним Фондом “Мир та Інновації”

Наша компанія оголошує початок співпраці з Благодійним Фондом "Мир та Інновації". В такий важкий час для нашої країни, ми не можемо стояти осторонь, тож ми беремо активну участь у підтримці Збройних Сил України, і ми раді, що тепер зможемо робити це разом з Фондом.

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити наших захисників якісними та надійними засобами, необхідними для виконання їхніх важливих завдань. Наша технічна команда займається організацією виробництва та тестуванням продуктів, які будуть закуплятися Фондом для постачання військовим ЗСУ. Ми пишаємося можливістю зробити внесок у підтримку нашої армії.

Ми віримо, що кожен з нас може долучитися до підтримки нашої армії, і саме тому ми закликаємо кожного, хто бажає допомогти, приєднатися до нас! Шляхом переходу на офіційний сайт або сторінку фонду в Facebook, кожен може зробити свій внесок у допомогу армії.

Разом ми зможемо зробити більше і допомогти тим, хто захищає нашу країну. Дякуємо Фонду "Мир та Інновації" за можливість долучитися до такої важливої справи. Разом ми сильніші!