Хмарний комп’ютер Windows 365

Хмарний комп’ютер Windows 365: нова ера персональних рішень для гібридної роботи

З радістю представляємо хмарну службу Windows 365 — хмарну службу, яка дозволить по-новому використовувати Windows 10 або Windows 11. Загальнодоступна версія цієї служби з’явиться пізніше цього року. Це рішення ідеально підійде як стажистам і підрядникам, так і розробникам програмного забезпечення, і промисловим дизайнерам. Windows 365 переносить операційну систему в хмару Microsoft Cloud і безпечно транслює на особисті або корпоративні пристрої всі можливості Windows, включаючи додатки, дані й налаштування. Такий підхід формує нову категорію персональних рішень для гібридної роботи — хмарні комп’ютери.

Всі можливості персоналізованої системи Windows: з хмари – на будь-який пристрій

Наше недавнє дослідження Work Trend Index показало, що 73 % працівників виступають за збереження гнучкого формату роботи. Але в той самий час 67% опитаних стверджують, що після пандемії вони хотіли б більше спілкуватися особисто. Це створює парадокс гібридного режиму роботи. Компанії по всьому світу повинні створити умови, в яких співробітники могли б легко використовувати корпоративні ресурси в офісі, вдома і в будь-якій іншій точці.

Раніше було використано хмару в інших продуктах, і завдання хмарного комп’ютера Windows 365 полягає в тому, щоб за допомогою цих технологій створити новий підхід до роботи з Windows. Це дозволить вирішити, як нові, так і вже звичні проблеми компаній. Нова парадигма стосується не тільки безпечного віддаленого доступу до ресурсів. Найбільша увага приділяється зручності користувачів, що вкрай важливо для залучення та утримання талантів, підвищення продуктивності й забезпечення безпеки.

Хмарний комп’ютер використовує можливості хмари й пристрої, щоб люди могли легко і безпечно працювати в повнофункціональних версіях Windows 10 або Windows 11. Завдяки цьому компанії можуть створити інфраструктуру, в якій співробітники будуть продуктивно працювати на будь-якому пристрої, де б вони не знаходилися. Windows 365 миттєво завантажується, що дозволяє користувачам транслювати персоналізовані програми, інструменти, дані та налаштування з хмари на комп’ютери Mac, iPad, пристрої з Linux і Android. Ви можете використовувати одну і ту ж систему Windows на будь-якому пристрої й легко продовжувати роботу з того місця, де зупинилися. На хмарному комп’ютері не відбувається ніяких змін, навіть коли ви перемикаєтеся між пристроями. Ви можете почати вирішувати завдання на ноутбуці в готельному номері, а продовжити – на комп’ютері в офісі або на планшеті в таксі по дорозі на зустріч. Кількість сезонних працівників залежить від потреб бізнесу і періодично збільшується або зменшується. Хмарні комп’ютери дозволяють під час великого навантаження масштабувати ІТ-інфраструктуру без проблем з логістикою та безпекою, пов’язаних з новим обладнанням. Крім того, компанії зможуть більш ретельно продумувати рішення для працівників на творчих, аналітичних, інженерних або наукових посадах, яким потрібна велика обчислювальна потужність і доступ до критично важливих додатків.

Зручна робота зі знайомими інструментами

Один з найважливіших принципів проєктування Windows 365 – зручність у використанні. Клієнти можуть вибрати відповідний розмір хмарного комп’ютера з щомісячною оплатою за кожного користувача. Компаніям доступні два випуски: Windows 365 для бізнесу і Windows 365 корпоративна. Це повноцінні хмарні рішення з декількома конфігураціями хмарного комп’ютера, які розрізняються показниками продуктивності.

ІТ-фахівці можуть працювати з Windows 365 так само, як і з фізичними пристроями. Хмарні комп’ютери теж відображаються в Microsoft Endpoint Manager, і до них можна застосовувати ті ж політики безпеки та управління.

Рішення Windows 365 створено на базі Віртуального робочого столу Azure, але з ним простіше управляти віртуалізацією, так як система виконує всю роботу за вас. Щоб співробітники використовували корпоративні інструменти максимально ефективно, ви можете масштабувати обчислювальні потужності й контролювати продуктивність хмарних комп’ютерів. Крім того, ми вбудували в цю службу засоби для аналітики працездатності мережевих підключень. Так ви завжди можете перевірити, чи всі необхідні для продуктивної роботи ресурси доступні вашим користувачам хмарних комп’ютерів. На панелі аналітики кінцевих точок ви можете легко виявляти середовища хмарних комп’ютерів, які не задовольняють потребам конкретних користувачів. Тут ви не тільки отримаєте рекомендації, але і зможете збільшити продуктивність, і ці зміни відразу ж вступлять в силу. Нова служба спостереження регулярно виконує діагностику, щоб завжди підтримувати з’єднання в робочому стані. Якщо діагностична перевірка виявила проблему, вам буде відправлено оповіщення і запропонуємо способи її вирішення.

Створення інфраструктури з рішенням Windows 365 значно покращує роботу компанії та максимально спрощує доступ до офісних пристроїв усіх співробітників, без прив’язки до якогось конкретного місця. При цьому зберігається повна безпека даних компанії та гарантується надійність і працездатність хмарного комп’ютера.


Windows 365 підтримує бізнес-додатки Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Power Platform та інші. Також додатки в Windows 365 сумісні зі службою AppAssure, яка допомагає клієнтам з ліцензіями на більш ніж 150 користувачів розв’язувати будь-які проблеми без додаткових витрат.

Якщо у компанії вже є досвід віртуалізації, то для більш точної індивідуальної настройки й гнучкості ми рекомендуємо використовувати віртуальний робочий стіл Azure. Багато організацій модернізують інфраструктуру віртуальних робочих столів у хмарі, і ця служба набуває все більш широкого поширення. Подробиці про збільшені інвестиції у віртуальний робочий стіл Azure ви можете дізнатися з публікації в блозі Tech Community.

Додаткова інформація про можливості управління доступна в статті Скотта Манчестера в блозі Tech Community.

Безпека в хмарі на основі моделі “нікому не довіряй”

У Windows 365 система безпеки вибудовується на базі моделі “нікому не довіряй”. Це допомагає вирішувати критично важливі проблеми за рахунок створення, зберігання та захисту інформації в хмарі, а не на пристрої. Завдяки інтеграції з Microsoft Azure Active Directory багатофакторна Перевірка автентичності забезпечує явну перевірку будь-якого входу в систему або спроби доступу до хмарного комп’ютера. Щоб миттєво оцінювати ризики входу в систему для кожного сеансу, Ви можете в Microsoft Endpoint Manager об’єднати багатофакторну перевірку автентичності зі спеціальними політиками умовного доступу Windows 365. Ми також розробили зручні рішення для користувачів і адміністраторів на основі принципу мінімально необхідного рівня доступу. За допомогою ролей ви можете делегувати певні дозволи, наприклад, ліцензування, керування пристроями або хмарними комп’ютерами. Для виконання цих дій людині не потрібно бути глобальним адміністратором. Як і при роботі з фізичними пристроями, ви можете використовувати базові конфігурації безпеки для Windows 10, Microsoft Defender для кінцевої точки й Microsoft Edge. Крім того, ми розробили такі конфігурації й для хмарних комп’ютерів, щоб допомогти Вам швидко приступити до роботи.

Якщо для захисту пристроїв ви застосовуєте Microsoft Defender для кінцевої точки, це рішення буде без проблем працювати з хмарними комп’ютерами. Ви можете використовувати Microsoft Endpoint Manager, щоб за допомогою Microsoft Defender для кінцевої точки приєднати хмарні комп’ютери так само легко, як і інші пристрої. Так ви не тільки захистите їх, але і зможете отримувати рекомендації щодо зниження ризиків, швидко виявляти й розслідувати будь-які інциденти безпеки.

Крім того, на всіх рівнях застосовується шифрування. Шифруються всі керовані диски, на яких працюють хмарні комп’ютери, всі збережені неактивні дані, а також весь мережевий трафік.

Необхідна консультація?


Error: Contact form not found.