fbpx
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company (раніше «Aruba Networks, Inc.») — провідний виробник обладнання для бездротових мереж та іншого передового мережевого обладнання.

Переваги рішень Aruba

  • Рішення від Aruba оптимізовані для мобільності користувачів, мобільних пристроїв і додатків. Користувачі отримують захищений доступ до ресурсів корпоративної мережі, що базується на параметрі «Хто є користувач» — незалежно від того де і який пристрій він використовує, або як користувач підключається.
  • Високий рівень безпеки. Заснована на ідентифікації користувача, система безпеки привласнює користувачеві привілеї на основі політик доступу і забезпечує роботу цих політик в дротових і бездротових мережах в будь-якому місці.
  • Рішення прості для впровадження та інтеграції з існуючими мережами. Адаптивна бездротова мережа 802.11ac оптимізує саму себе для забезпечення користувачам гарантованого постійного доступу до критично важливих бізнес-додатків.
  • Прості в управлінні та обслуговуванні рішення. Зручні механізми менеджменту і контролю для спрощення управління мобільними користувачами на багатовендорних і багатосайтових мережах.

Контролери мобільного доступу Aruba

Контролери бездротових мереж Aruba дозволяють створювати надійні і продуктивні як бездротові, так і дротові мережі. Контролери бездротових мереж, що працюють під управлінням операційної системи ArubaOS ™, включають в себе широкий спектр мережевих і захисних функцій і забезпечують ефективність роботи користувачів незалежно від способу їх підключення.
Контролери Aruba серії 7200

Контролери серії Aruba7200 спрямовані на вирішення завдання збільшення щільності клієнтських пристроїв при більш високій пропускній здатності. Це дозволяє управляти зростаючою базою користувачів і додатків. Aruba 7200 – в першу чергу рішення для великих підприємств, освітніх установ, де потрібне розгортання великої бездротової мережі. Завдяки поліпшеному масштабуванню, підприємства можуть скоротити число дротяних портів і пов’язаних з ними витрат на технічне обслуговування. Крім того, контролери Aruba 7200 оптимізовані для передачі голосу високої якості, відео і додатків уніфікованих комунікацій (наприклад, Microsoft Lync).

Контролери Aruba серії 7000

Комутатори мобільного доступу Aruba

Комутатори мобільного доступу компанії Aruba є обладнанням enterprise-рівня і забезпечують високий рівень надійності і продуктивності, а також забезпечують безпечний доступ користувачів до мережі, незалежно від їх місцезнаходження, способу доступу, пристрою та додатку.
Комутатори Aruba серії 2530

Надійні, безпечні і прості у використанні комутатори серії Aruba 2530 підходять для розгортання на периферійних ділянках корпоративних мереж, в філіях компаній і середовищах малих і середніх організацій. Повністю керовані комутатори надають функції рівня 2 з додатковою підтримкою PoE+, додатковими висхідними з’єднаннями 10GbE, поліпшеною безпекою доступу, пріоритезацією трафіку, підтримкою протоколу sFlow, підтримкою IPv6 і технологію економії енергії Energy Efficient Ethernet. Комутатори серії Aruba 2530 зручні в установці і експлуатації, а також забезпечують стабільний дротовий та бездротовий зв’язок за допомогою уніфікованих засобів управління, таких як ClearPass Policy Manager і ПЗ AirWave.

Комутатори Aruba серії 2540
Комутатори Aruba серії 2930M
Комутатори Aruba серії 2930F
Комутатори Aruba серії 5400R zl2
Комутатори Aruba серії 3810
Комутатори Aruba серії 8320

Точки доступу Aruba

Точки доступу 802.11ac компанії Aruba дозволяють досягти в 10 разів більшої продуктивності в порівнянні з традиційними Wi-Fi мережами, а також забезпечують краще в своєму класі управління радіочастотним спектром, рівень безпеки корпоративного класу і виняткову надійність. Цими універсальними точками доступу в середовищах з різною щільністю Wi-Fi клієнтів (від низької до надвисокої) можна управляти централізовано за допомогою контролерів мобільного доступу Aruba, а також розгорнути їх у режимі Aruba Instant.
Точки доступу Aruba серії 510

Точки доступу Aruba 510 Series – обладнання для Wi-Fi мереж наступного покоління, розраховане на одночасну роботу з декількома клієнтами і типами трафіку у високощільному середовищі в діапазонах 2,4 і 5 ГГц. Підтримка новітнього стандарту 802.11ax і технологій OFDMA і MU-MIMO забезпечує високопродуктивне підключення мобільних та IoT-пристроїв, швидкість передачі даних може досягати 5,4 Гбіт/с, а режим Green AP дозволяє зменшити витрати енергії до 70%.

Точки доступу Aruba серії 340

Кампусні точки доступу Aruba серії-340 забезпечують високопродуктивні з’єднання стандарту 802.11n в діапазоні 2,4 ГГц і стандарту 802.11ac в діапазоні 5 ГГц за допомогою радіомодулів 4×4 MIMO, а також підтримують бездротові режими стандартів 802.11a/b/g. Технологія MU-MIMO підтримується в діапазоні 5 ГГц, до того ж, підтримується режим використання одночасно обох радіомодулів на частоті 5 ГГц, що дозволяє досягати подвійної продуктивності. Точки доступу можна розгортати в мережевому середовищі як з контролером (ArubaOS), так і без контролера (InstantOS).

Точки доступу Aruba серії 330
Точки доступу Aruba серії 320
Точки доступу Aruba серії 310
Точки доступу Aruba серії 303
Точки доступу Aruba серії 207
Додаткову інформацію, а також кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії TechExpert за телефоном (044) 596-00-68 або по e-mail: sales@techexpert.ua