Мета проекту — створити комплексну систему автоматизації ITSM-процесів на базі GLPI.
Завдання для виконавця проекту
У компанії використовувалася система управління зверненнями користувачів на базі Jira Software і система GLPI для обліку ІТ-активів компанії.
З метою забезпечення нерозривності процесу управління зверненнями та можливості оперативно отримувати інформацію про всі активи ініціатора звернення – було прийнято рішення реалізувати інтеграцію Jira Software і GLPI.
Завдання полягало в тому, щоб зберегти для кінцевих користувачів звичний інтерфейс Jira при реєстрації звернень та подальшій комунікації з приводу нього, а для технічних фахівців і керівництва служби технічної підтримки – надати комплексний інструментарій з подальшої обробки звернень та управління ІТ-активами.
Технології
Рішення реалізовано на основі програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом GLPI.
Результат проекту
В рамках проекту була реалізована інтеграція двох систем (Jira Software і GLPI) в частині управління зверненнями, була виконана синхронізація даних за заявками та довідковими списками, які використовуються при заповненні даних у заявці.
- Управління складами
- Управління персоналом та заробітна плата
- Бюджетування
- Виробництво
- Проектна діяльність
- Роздрібна торгівля та ін.
В результаті виконання проекту процес виглядає наступним чином
- Кінцеві користувачі реєструють заявку в Jira Software, заповнюючи основні дані по заявці
- Заявка автоматично створюється в GLPI і додається посилання на заявку в Jira
- В рамках обробки заявки фахівці служби технічної підтримки можуть вести комунікацію з ініціатором звернення, додаючи коментарі до заявки в GLPI
- Відповідні коментарі автоматично створюються в Jira і користувач комунікує з технічною підтримкою шляхом створення коментарів у Jira
- Будь-які зміни даних в заявці в одній з систем автоматично синхронізуються з другою системою та вносяться відповідні записи в історію змін заявки
Таким чином, в рамках проекту вдалося створити комплексне рішення з автоматизації ITSM-процесів на базі двох систем, яка покриває потреби як кінцевих користувачів, так і фахівців служби технічної підтримки.
Детальніше про автоматизацію ІТ-відділів на базі GLPI, а також про розробку ПЗ на аутсорсингу.