fbpx

Deployment Planning Services – перевага програми Software Assurance для замовників корпорації Microsoft. Завдяки xDPS запровадження замовники можуть підвищити ефективність роботи своєї інфраструктури. Ця послуга надається безкоштовно, як перевага програми Software Assurance. Замовники отримують ваучери корпорації Microsoft, які можуть бути використані для оплати послуг TechExpert з розробки та надання плану розгортання.

Компанія TechExpert пропонує консультації з впровадження, які надаються для наступних груп продуктів на вибір: настільних операційних систем та програм, SharePoint Server, Exchange Server та Lync Server, а також сімейства продуктів System Center (включаючи впровадження приватної хмари, Private Cloud). Сертифіковані фахівці компанії TechExpert допоможуть Вашій компанії у плануванні та підготовці успішного розгортання нового програмного забезпечення. Планування впровадження здійснюється у вигляді консультацій наших спеціалістів, які разом з Вами розроблять комплексний план розгортання, що поєднує аналіз, економічне обґрунтування, опис процесів та технічних процедур встановлення ПЗ. Кількість безкоштовних днів обслуговування визначається умовами угоди Software Assurance.

Переваги консультацій щодо впровадження:
 • Зниження витрат та зменшення ризиків при впровадженні
 • Рекомендації щодо повного використання можливостей продуктів
 • Орієнтування застосування рішення конкретних бизнес-задач
Розробка плану розгортання

Навіщо потрібен план розгортання
Великі організації з сотнями та тисячами робочих місць стикаються зі схожими проблемами – для ефективного розвитку інформаційної інфраструктури потрібні ІТ-фахівці з великим досвідом, знаннями та гнучкістю в роботі з парком ПК, будь то настільні комп’ютери, ноутбуки чи мобільні пристрої. Скорочення людських, матеріальних та тимчасових витрат на ручне адміністрування всіх цих пристроїв є основним пріоритетом IT-відділу. Успішне впровадження уніфікованого програмного забезпечення може допомогти вирішити ці проблеми, водночас збільшивши продуктивність праці працівників, скоротивши витрати на підтримку та забезпечивши повернення інвестицій.

Що входить у розробку плану розгортання
Замовники можуть отримати підтримку від кваліфікованих Сертифікованих партнерів щодо визначення поточних бізнес-завдань, опису існуючої інфраструктури та розробки плану впровадження настільних операційних систем, додатків, серверних продуктів, засобів розробки, хмарних сервісів та інших продуктів, що входять до консультацій на впровадження. Кількість днів надання цієї послуги партнером залежить від витрат на Software Assurance і є рядом заходів, тривалість яких може варіюватися від 1 до 15 днів.

Результат
Результатом спільної роботи з партнером є набір детальних рекомендацій щодо впровадження програмного забезпечення, які включають опис сценаріїв, процесів, ресурсів та технічних інструментів, що найбільш відповідають конкретній організації.

Активація ваучерів щодо впровадження

Вкажіть себе як основну контактну особу під час підписання корпоративної ліцензійної угоди, в яку входить підписка на Software Assurance, і ви отримаєте e-mail із запрошенням зареєструватися на порталі Центру підтримки корпоративних ліцензій (Volume Licensing Service Center, VLSC).

  1. Увійдіть на VLSC, використовуючи інструкцію.
  2. Виберіть Меню закладку Software Assurance.
  3. У вікні – список всіх існуючих переваг Software Assurance.
  4. Виберіть перевагу Пакетне обслуговування (Planning Services).
  5. Натисніть номер ліцензії, для якої ви активуєте цю перевагу. Відкриється сторінка активації переваг.
  6. Створіть ваучер (ви можете створити кілька ваучерів за один раз):
   • – виберіть один або кілька із семи типів консультації;
   • – виберіть кількість днів консультацій із доступної кількості;
   • – введіть прізвище, ім’я та e-mail контактної особи у вашій організації, яка отримає інформацію про сервіс.
  7. Контактна особа отримає за вказаним e-mail лист, який включає список сертифікованих партнерів, до яких слід звернутися для отримання консультацій щодо впровадження.

  Примітка: Ви можете збільшити кількість днів консультацій за рахунок навчання на навчання.

  Необхідна кількість ліцензій

  Консультації надаються у розмірі фіксованої кількості днів. Від тривалості залежить детальність опрацьованості рекомендацій. Нестачу днів можна отримати, обмінявши ваучери на навчання або оплативши дні консультанту.

  Умови

  Ваучер має бути створений протягом дії угоди Software Assurance. Термін дії ваучера становить 180 днів від дати створення та не залежить від терміну дії угоди Software Assurance. Послуги мають бути надані (ваучери погашені) до закінчення терміну дії ваучера.

  Замовники можуть збільшити тривалість Консультацій з впровадження до 15 днів, конвертувавши невикористані ваучери на навчання у сертифікованих навчальних центрах (конвертація здійснюється через веб-сайт VLSC). 10-денні або 15-денні сесії можуть також проводитися спільно з Консультантами Microsoft (Microsoft Consulting Services).

  Протягом терміну дії угоди замовники можуть скористатися пропозицією один раз.