Працювати разом стало ще легше

З додатками Office 2016 стало легше ділитися документами та працювати разом з іншими людьми.

Спільна робота з документами
Відстежуйте правки інших авторів під час спільної роботи в Word, PowerPoint та OneNote. Завдяки покращеному журналу версій ви зможете повертатися до моментальних знімків документів під час редагування.

Спрощений спільний доступ
Поділитися документом можна безпосередньо з програми одним натисканням кнопки. Ви також можете скористатися оновленими вкладеннями в Outlook: прикріплюйте до своїх листів файли зі служби OneDrive і автоматично налаштовуйте дозволи прямо з Outlook.

Office на всіх ваших пристроях
Переглядайте, редагуйте, аналізуйте та демонструйте документи Office 2016 на всіх своїх пристроях: ПК або комп'ютері Mac, телефонах та планшетах Windows, Apple® та Android™.

Максимальна зручність

Працюйте максимально ефективно за допомогою Office 2016, швидше домагаючись необхідних результатів новими способами.

Пошук команд за допомогою помічника
Просто скажіть програмі Word, Excel або PowerPoint, що ви хочете зробити, і помічник покаже вам, де знаходиться потрібна команда.

Швидкий інтелектуальний пошук на базі технології Bing
Функція інтелектуального пошуку на основі виділених слів та іншої контекстної інформації в документі пропонує вам результати пошуку з Інтернету безпосередньо в документі.

Прискорений аналіз даних
Функції прогнозування, що викликаються кількома клацаннями миші, дозволять вам передбачити тренд на основі історичних даних. З новими діаграмами ви зможете у наочному вигляді подати складну інформацію.

Office завжди у вас під рукою

Ви зможете завжди залишатися на зв'язку з друзями, близькими та колегами на всіх своїх пристроях, де б ви не знаходилися: на робочому місці або в улюбленому кафе.

Програми Office, оптимізовані для сенсорного екрана
Використовуйте сенсорні функції для перегляду, редагування, масштабування та навігації. Створюйте нотатки та нотатки за допомогою рукописного вводу.

Все в одному місці з хмарним сховищем OneDrive
Зберігайте файли в хмарному сховищі та з легкістю працюйте з ними на різних пристроях. З додатками Office ви зможете продовжити роботу на будь-якому пристрої з місця, на якому зупинилися.

Ідеальна сумісність із Windows 10

Office 2016 у поєднанні з Windows 10 - найповніше з існуючих у світі рішень для ефективної роботи.

Hello
Все очень просто: скажите Hello один раз, чтобы сразу войти в систему Windows на своем ПК и в учетную запись Office.

Кортана
Кортана поможет вам эффективнее работать с приложениями Office. Благодаря интеграции этой функции с Office 365 вам будет проще выполнять такие задачи, как, например, подготовка к собранию.

Приложения Office Mobile
Приложения Office Mobile в операционной системе Windows 10 поддерживают сенсорный ввод и оптимизированы для быстрой и эффективной работы в пути.

Найкращий Office

Гнучкі плани передплати на Office 365 дозволяють вибрати оптимальний варіант. Скористайтеся індивідуальною підпискою або виберіть план для сім'ї.

Завантажте програми Office
До складу Office 365 входять нові програми Office 2016 для ПК та комп'ютерів Mac, такі як Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote.

1 ТБ місця у хмарному сховищі OneDrive
OneDrive допомагає залишатися на зв'язку з друзями, сім'єю, проектами та файлами звідки завгодно та з будь-якого пристрою.

Безкоштовна технічна підтримка
Виникло питання щодо роботи з Office 2016? Кожен власник підписки на Office 365 може розраховувати на безкоштовну допомогу фахівців технічної підтримки корпорації Майкрософт.

Отримайте свій Office вже сьогодні: знайдіть ідеальний варіант для себе.

Додаткову інформацію та кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert за телефоном (044) 390-73-36 або пишіть на e-mail: sales@techexpert.ua