fbpx

Пакет Microsoft Azure для Windows Server являє собою набір технологій Azure, доступних клієнтам Microsoft без додаткових витрат по їх установці в центрі обробки даних. Вони виконуються на базі Windows Server 2012 R2 і System Center 2012 R2 і на основі технологій Microsoft Azure дозволяють запропонувати клієнтам повнофункціональну, хмарну, мультітенантну систему з самообслуговуванням, відповідну стилю роботи в Microsoft Azure.

Пакет Microsoft Azure надає наступні можливості:
  • Портал управління для клієнтів — налаштовується портал з самообслуговуванням для провізіонування, спостереження та управління службами, наприклад службами веб-сайтів, віртуальних машин і шини обслуговування.
  • Портал управління для адміністраторів — портал для адміністраторів, де можна налаштовувати хмари ресурсів, облікові записи користувачів, пропозиції клієнтів, квоти й розцінки, а також керувати ними.
  • API керування службами — API RESTful, який дозволяє реалізувати набір сценаріїв інтеграції, включаючи побудову призначених для користувача порталів і систем виставлення рахунків.
  • Служба веб-сайтів — це служба, яка дозволяє надати масштабну, загальну платформу веб-хостингу високої щільності для веб-додатків ASP.NET, PHP і Node.js. Служба веб-сайтів містить настроюється колекцію веб-додатків з проектів з відкритим вихідним кодом і можливості інтеграції c системами управління версіями для сторонніх розроблюваних веб-сайтів і додатків.
  • Служба віртуальних машин — це служба, що надає можливості інфраструктури як послуги (IaaS) для віртуальних машин Windows і Linux. Служба віртуальних машин включає колекцію шаблонів віртуальних машин, засоби масштабування і можливості використання віртуальної мережі.
  • Шина обслуговування — це служба, що надає функції надійного обміну повідомленнями між розподіленими додатками. Служба шини обслуговування надає кошти ведення черг і можливість опублікування або підписки з урахуванням тематики.
  • SQL та MySQL — це служби, що надають екземпляри бази даних. Ці бази даних можна використовувати спільно зі службами веб-сайтів.
  • Автоматизація і розширюваності — це можливість автоматизації та інтеграції додаткових ОКРЕМИХ служб в платформу служб, включаючи середу виконання і редактор модулів Runbook.

Отримати детальну консультацію по послугах TechExpert Ви можете, звернувшись до наших спеціалістів за телефоном (044) 390-73-35 або по e-mail: sales@techexpert.ua.