fbpx

AudioCodes logo

Компанія AudioCodes Ltd. забезпечує роботу нової інфраструктури голосового обміну інформацією за допомогою новаторської, надійної і виправданою з точки зору витрат пакетної технології передачі мови і голосових мережевих продуктів для ОЕМ, провайдерів мережевого обладнання та системних інтеграторів. AudioCodes надає своїм клієнтам і партнерам широкий спектр гнучких комплексних технологій для медійних шлюзів, серверів і обробки даних, заснованих на кращій в своєму роді архітектурі кореневих медіа-шлюзів, створеної VoIPerfectТМ і AudioCodes.

Компанія є лідером на ринку технологій компресії голосових повідомлень, а також основним ініціатором введення стандарту ITU G.723.1 для розвивається напряму передачі мови по IP. Серед мережевих продуктів голосової передачі даних, розроблених компанією AudioCodes представлені медійні шлюзи і медійні серверні платформи, що функціонують в якості кореневих шлюзів або голосових шлюзів CPE для пакетних програм в дротяних і бездротових системах, широкосмуговим доступом і на передових ринках послуг з передачі мовної інформації. Продукти технологій AudioCodes включають VoIP, CTI та комунікаційні системи обліку дзвінків, процесори медійних шлюзів і модулі VoIP.

Продуктами даної компанії є високопродуктивні потокові цифрові голосові шлюзи Mediant, які забезпечує чудову якість і оптимізацію пакетної передачі голосу поверх протоколу IP (VoIP).

Модельний ряд: Median 500L, Median 500, Medain 800, Median 1000, Median 2000, Median 3000, Median 8000.


Додаткову інформацію, а також кінцеві ціни уточнюйте у фахівців компанії Techexpert по телефону +38 (044) 596-00-68 або по e-mail sales@techexpert.ua