Семінар «Електронний документообіг для ВНЗ та державних організацій»

Реєстрація завершена. До зустрічі на заході!

Впровадження системи електронного документообігу в Адміністрації Президента (СЕД АПУ) стало одним з перших реальних кроків на шляху побудови цифрових комунікацій в некомерційній організації. Отримані напрацювання і СЕД АПУ як програмний продукт пропонуються для безкоштовної передані для впровадження в інших державних установах і вищих навчальних закладах. Але для впровадження СЕД необхідно створити відповідну інфраструктуру, що потребує фінансування.

Дата та час проведення: 28 листопада з 08:30 по 14:00
Місце проведення: Київ, вул. Жилянська 75 (БЦ Євразія), 4 поверх, офіс компанії Microsoft
Вартість: захід є безкоштовнприм, витрати на відрядження не покриваються запрошуючими сторонами
Обмеження: Не передбачена участь співробітників консалтингових компаній, а також студентів. Від 1 компанії можлива участь не більше двох представників.

Аудиторія:
Семінар буде корисний для керівників вищих навчальних закладів, працівників загальних відділів та деканатів, співробітникам підрозділів з інформаційних технологій, що розглядають можливість впровадження електронного документообігу та його ефективного використання в навчальному процесі і науковій роботі, а також керівникам державних установ, що планують перехід на електронний документообіг.

Опис:
Семінар присвячений огляду можливостей, які відкриває для ВНЗ система електронного документообігу, питань розробки бізнес-плану для його впровадження, фінансування і відшкодування витрат, юридичного оформлення, інтеграції, навчання роботі і спеціальним умовам для ВНЗ по використанню ПО Microsoft в організації навчального процесу. Впровадження СЕД забезпечує новий рівень роботи ВНЗ і відкриває широкі можливості для підвищення ефективності навчального процесу і наукових розробок. Семінар буде корисний керівному складу ВНЗ, технічним та адміністративним керівникам навчальних установ, що розглядають можливість впровадження електронного документообігу та його ефективного використання в навчальному процесі і науковій роботі.

Цілі семінару:

  • Ознайомлення с можливостями системи електронного документообігу
  • Огляд технічних питаннь розгортання інфраструктури для СЕД та самої СЕД
  • Можливість отримати з перших рук інформацію щодо цін та умов ліцензування складових системи
  • Вивчення існуючого досвіду організацій щодо пошуку фінансування та впровадження системи електронного документообігу, а також консультування з боку організацій, що надають підтримку в розвитку систем для сфери освіти
Програма семінару:

08:30 — 09:15 Реєстрація учасників
09:15 — 09:25 Вступне слово (О. Івахов, TechExpert)
09:25 — 10:00 Програми сприяння освіті від Майкрософт (Н. Дорош, Microsoft)
10:00 — 10:20 Огляд технологічної платформи для СЕД АПУ(Windows Server 2016, SharePoint, MS SQL) (А. Левенець, TechExpert)
10:20 — 10:40 Можливості СЕД АПУ для забезпечення керованості управлінських процесів та комунікації між учасниками навчального процесу ВНЗ (А. Журавльов, TechExpert)
10:40 — 11:00 Навчально-адміністративні портали навчальних закладів. Варіанти розгортання гібридної інфраструктури: On-Premise, Azure та Освітня Хмара Techexpert (А. Журавльов, TechExpert)
11:00 — 11:30 Перерва на каву
11:30 — 12:15 Етапи впровадження. Підготовка інфраструктури, опис бізнес-процесів, впровадження, навчання та технічна підтримка (О. Івахов, TechExpert)
12:15 — 12:45 Програми міжнародних донорів для розвитку системи освіти України (USAID, UTEMA).
Фінансування впровадження СЕДО, юридичні питання (Є. Невмержицький, «Фінансова студія»)
12:45 — 13:30
  • Досвід створення єдиного інформаційного простору ВНЗ (Л. Глоба, НТУУ «КПІ»)
  • Підготовчий етап впровадження СЕДО (О. Медведь, ХАІ)
  • Досвід впровадження СЕД в ДП «ДНТЦ ЯРБ»
13:30 — 14:00 Дискусії учасників. Питання аудиторії.
Будемо раді Вас бачити на нашому семінарі!

Якщо у вас залишились питання або потрібна більш детальна інформація, можете звертатися за наступними контактами:

+380 (44) 596-00-68