fbpx
29Ноя 2016

28 листопада 2016 року компанії TechExpert і Microsoft провели спільний семінар для керівного складу ВНЗ, працівників загальних відділів та деканатів, співробітників підрозділів з інформаційних технологій, що розглядають можливість впровадження електронного документообігу та його ефективного використання в навчальному процесі і науковій роботі, та для керівників державних установ, що планують перехід на електронний документообіг.

На семінарі було проведено огляд можливостей, які відкриває для ВНЗ система електронного документообігу. Також було розглянуто питання розробки бізнес-плану для його впровадження, фінансування і відшкодування витрат, юридичного оформлення, інтеграції, навчання роботі і спеціальним умовам для ВНЗ по використанню ПО Microsoft в організації навчального процесу. Впровадження СЕД забезпечує новий рівень роботи ВНЗ і відкриває широкі можливості для підвищення ефективності навчального процесу і наукових розробок. Семінар буде корисний керівному складу ВНЗ, технічним та адміністративним керівникам навчальних установ, що розглядають можливість впровадження електронного документообігу та його ефективного використання в навчальному процесі і науковій роботі.

Дякуємо всім учасникам нашого семінару, слухачам доповідей і колегам, з якими ми запланували і провели зустріч. Якщо ви з якоїсь причини не змогли взяти участь в семінарі, ми публікуємо наші доповіді та презентації всіх доповідачів:


Всі питання, які ви не встигли або не змогли задати під час заходу, ви можете направляти на адресуsales@techexpert.ua— і ми обов’язково відповімо.