fbpx
Наші рішення для прогнозування продажів допомагають легко та швидко ухвалювати правильні рішення в ритейлі за допомогою вбудованих елементів штучного інтелекту, як-от нейронні мережі та алгоритми машинного навчання. Вони дозволяють отримати конкурентну перевагу через точне прогнозування та ефективну оптимізацію цін, промоакцій та складських запасів.
Ми надаємо ритейлу детальний прогноз продажів на всіх рівнях, від SKU до регіону. Прогноз дозволяє автоматизувати замовлення товару, підвищити до 97 % доступність товарів на полицях без збільшення списань або страхових запасів та забезпечити зростання прибутковості. А це відповідає стратегічним цілям кожного магазину.

 • Прогноз.Технологічно досконалий та надійний прогноз, який легко інтерпретується.
 • Моделювання промо.Інструмент прогнозування впливу промоакцій на основі алгоритмів машинного навчання та нейронних мереж.
 • Автозамовлення Інструмент для автоматичного або напівавтоматичного замовлення товарів та планування складських запасів.
 • Оптимізація цін Інструмент для поліпшення цінового іміджу в очах споживачів, збільшення продажів, маржі та автоматичного моніторингу цін конкурентів.
Переваги

Ми заробляємо тільки тоді, коли заробляєте Ви. Політика ціноутворення MySales заснована на вигоді, яку Ваш бізнес може отримати з використанням наших рішень. Абонплата за користування становить лише розумну частину вашого доходу, отриманого від використання MySales. З нами Ви платите тільки за очевидну вигоду, а не за неочевидні рішення.
Ми пропонуємо гнучкі індивідуальні схеми щомісячної передплати, які доступні для великого та малого роздрібного бізнесу та відповідають потребам і можливостям Вашого бізнесу.

Важливі відмінності MySales
 • Автоматичний аналіз великої кількості факторів, які впливають на ваші продажі.
 • Прогноз, який інтерпретується та може бути розкладений на складові для розуміння факторів, які впливають на ваші продажі.
 • Пояснює, чому продажі змінюються, ростуть або знижуються.
 • Оновлення продуктів доступні для всіх наших клієнтів протягом їх повного життєвого циклу.
 • Легка інтеграція з наявною ІТ-інфраструктурою клієнта.
 • Гнучкі, індивідуальні та персоналізовані моделі передплати для клієнтів, які відповідають їх бізнес-потребам
 • Дозволяє планувати та автоматизувати операції.
 • Дозволяє будувати розширену аналітику з використанням наявних інструментів BI.
 • Не вимагає ніяких спеціальних знань для роботи, все повністю автоматизовано.
 • Моделювання промо-активностей з урахуванням різних механік та комунікацій.
Прогнозування попиту

Система прогнозування попиту заснована на алгоритмах аналізу Big Data та використовує машинне навчання для визначення залежності продажів від різних факторів, які можуть впливати.

Список факторів, які впливають, є гнучким і може бути налаштований на основі потреб бізнесу клієнта. Діапазон факторів може варіюватися від традиційних, зокрема, сезонність, тренди та цини, до погодних умов, курсів валют та прогнозу, розподіленого за місцем розташування. Крім класичних алгоритмів ми використовуємо нейронні мережі, які здатні виявляти приховані зв’язки та синергію різних факторів.

MySales дозволяє отримувати вигоду з точних прогнозів, інтерпретувати результати, моделювати попит покупців, використовувати аналітичні дані та знання для підвищення рентабельності вашого бізнесу, швидко реагувати на всі зміни і тренди ринку, відповідати фінансовим планам та завданням, а також зберігати при цьому асортимент.

Автоматичне поповнення запасів

Наше рішення для поповнення складських запасів дозволяє ефективно управляти та автоматизувати процеси замовлення. Воно звільняє оборотний капітал для інвестицій в подальший розвиток бізнесу, усуває рутину та знижує операційні витрати. Це дозволить зосередити робочу силу на поліпшенні доходів та ефективному управлінні магазинами замість розрахунків замовлень.

Це дозволяє ефективно управляти та автоматизувати процеси замовлення, вивільняє оборотні кошти для інвестицій в подальший розвиток бізнесу, усуває рутинні операції та знижує експлуатаційні витрати.

І дозволяє вам зосередити робочу силу на кращому поверненні за допомогою аналітики між країнами, ефективно управляти всіма проектами магазинів, разом з їх перезавантаженням та новими магазинами.

Ми забезпечуємо:
Точні обсяги потрібних замовлень на основі прогнозування попиту з урахуванням всіх обмежень з боку логістики. Все повністю автоматично.

Як працює прогнозування попиту і автоматичне поповнення запасів?
прогнозування попиту
Планування промоакцій

Інструмент прогнозування повного циклу промоакцій заснований на останніх досягненнях машинного навчання та штучного інтелекту. Він дозволяє прогнозувати, моделювати та зберігати всі ваші промо в єдиному місці. Також можна створювати, переглядати, редагувати, затверджувати, планувати результати, моделювати та порівнювати рекламні сценарії для підтримки всіх ваших рекламних заходів.

Для одного промо є можливість розглянути кілька сценаріїв та механізмів. Система автоматично розраховує показники ефективності при різних умовах акції та запропонує вам прогноз промо-продажів з порівняльним аналізом ефективності кожного варіанту. Також доступний глибокий детальний прогноз для вибору оптимального сценарію промо відповідно до потреб бізнесу.

Впровадження

Все, що нам потрібно, це ваші історичні дані про продажі за останні декілька років. І ми зможемо запропонувати ефективне індивідуальне рішення для вашого бізнесу вже через кілька місяців в залежності від масштабів бізнесу. MySales не зберігає та не збирає дані про ваші продажі. Система працює на вашому власному сервері або у вашій хмарі.

Фахівці з впровадження MySales можуть підтримати вашу команду в процесі підготовки інфраструктури, баз даних, розгортання сервера, інтеграції з іншими системами або налаштувати все для вас, в залежності від вашого вибору.

Після встановлення вам більше не потрібно нічого налаштовувати. Наші фахівці налаштують та запустять прогнози для вас. Ви швидко отримаєте результати, які підвищать ефективність вашого бізнесу.

 • Рішення легко інтегрується в наявну локальну або хмарну інфраструктуру ритейлу
 • Підтримується імпорт та експорт в ERP, RMS, BI, WMS, Excel.
 • Будь-яка відома система для роботи з ланцюгами постачання може бути легко приєднана до нашої системи прогнозування.
 • Система дозволяє створювати розширену аналітику на основі ваших даних з використанням інструментів BI.

Перейдіть на новий рівень бізнесу з MySales: